Zepchnięci do podziemia ??!!

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
darek.z
4X4 Szczecin
Posty: 1437
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: okolice Szczecin

Postautor: darek.z » czw 16 sty, 2014

Pisma wysłane

kamilxj40
Jestem tu nowy/a
Posty: 4
Rejestracja: ndz 17 paź, 2010

Postautor: kamilxj40 » czw 16 sty, 2014

Sprawa nieoficjalnie wygrana :) wycofali projekt, niedlugo ma wyjsc obwieszczenie

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10068
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » śr 22 sty, 2014

Wklejam info od Norberta:

Wczoraj w DR było spotkanie z przedstawicielem RDOS-iu. Uspokajał co do zapisów zawartych w projekcie.
Ma być dobrze, to znaczy ma zostać to co udało się ustalić w 2012.
Dziękuję wszystkim zaangażowanym, mam cichą nadzieję, że podziękują Wam również ci organizatorzy dla których Poligon Drawski jest główną jak nie jedyna areną ich imprez/rajdów.

Oczywiście, dopóki nie zobaczę gotowego rozporządzenia z utrzymaniem dotychczasowego stanu nie wierzę bezkrytycznie w przekazane wczoraj informacje.

Dodam, że na spotkaniu jednoznacznie, LP, WP, samorząd stały na stanowisku, że rajdy mogą być organizowane. Przedstawiciel RDOŚ (nb uczestniczył w wcześniejszych pracach nad "mapą" udostępnionych terenów) też uznał zdroworozsądkowy pogląd: "że skoro czołg nie szkodzi, to trudno uznać, że w tym samym miejscu zaszkodzi samochód" za przesłankę do usunięcia zapisu zał 5 pk 18.

Powtarzam, zobaczę rozporządzenie, będzie się z czego cieszyć...

Na marginesie, wz z tym, że wszystkie poligony w najjaśniejszej podlegają teraz pod CSWL Drawsko, otwiera się możliwość uporządkowanie spraw związanych z udostępnianiem tych poligonów na bazie doświadczeń drawskich. Nie oznacza to, że jutro można sobie już wejść, ale otwiera to możliwości dogrania spraw. Jeżeli ktoś (stowarzyszenia) mają "wizje" odnośnie "ich" poligonów proszę o kontakt na info@njz.pl
prezes, po prostu prezes


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości