Wigilia 4x4 Szczecin

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp

Czy jadę na mały OR przed ogniskiem

TAK
13
93%
WTM
1
7%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » wt 11 gru, 2007

czytaj dokładnie. wsjo napisane. nawet mapki sa!! 8)
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4671
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » wt 11 gru, 2007

są, ale dotyczą startu, a gdyby ktoś chciał dotrzeć na miejsce to musi się wykazać ;-) Do dyspozycji ma tylko "Puszcza Bukowa przy drodze na Żelisławiec"
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » wt 11 gru, 2007

generał pisze:witam ,czytam to wszystko i nie moge sie dopatrzec gdzie bedzie to ognisko ,jak wyglada trasa przejazdu i konkretny plan :?:


Zaraz wstawię mapkę dojazdu do ogniska a trasa jak będzie wyglądać dowiesz się jak pojedziesz...

generał pisze:chciałbym was odwiedzic Z RODZINKA ale niestety osobowka i posiedziec przy wspolnym ognisku,


Zapraszamy

generał pisze:poprosze o jasne wyjasnienie całego spotkania i czy jest mozliwosc poobserwowania waszych zmagan w terenie z boku jadac zwykłym autem?
pozdrawiam GENERAł


nie, ale to zależy co ma zostać z tego auta :lol:
....

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » wt 11 gru, 2007

Obrazek
....

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » wt 11 gru, 2007

Tanto pisze:są, ale dotyczą startu, a gdyby ktoś chciał dotrzeć na miejsce to musi się wykazać ;-) Do dyspozycji ma tylko "Puszcza Bukowa przy drodze na Żelisławiec"

a no to sory generał, ja tak z przyzwyczajenia :oops:
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT



http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
przem68
4X4 Szczecin
Posty: 643
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: przem68 » śr 12 gru, 2007

Benes pisze:Obrazek


Za pozwoleniem panie kierowniku wyprawy.

Ponieważ po obejrzeniu mapy gdybym nie znał tego terenu nie bardzo by mi się w głowie rozjaśniło, postaram się opisać dojazdy dla tych co nie będą jechali w grupach tylko zechcą sami doczłapać się na ognisko. Ponieważ były to moje rodzinne strony więc miejsce i dojazdy znam jak własną kieszeń.

Sprawa ma się tak. Są dwie publiczne drogi dojazdu do tego akurat miejsca ogniskowania w Górach Bukowych. Jedna od strony osiedla Bukowego i druga od strony drogi z Podjuch nad jezioro Binowo.
Płaskim samochodem nie polecam jechać od strony Binowa, mimo że droga jakby nieco krótsza, ale za to jest tak zdewastowany bruk, że można od razu zabrać ze sobą ze dwie zapasowe miski olejowe :lol: .

Najlepszy dojazd jest od strony Bukowego. Najprościej skręcić przy okrągłym kościółku na Os. Słonecznym i ciąć cały czas prosto (ale to cały czas! ) aż się skończą ostatnie budynki i normalne asfalty. Droga przejdzie w bruk i będzie rozjazd, lekko w lewo pod górkę i prosto brukiem (na tym rozjeździe stoi znak <Żelisławiec> ). Należy pojechać dalej brukiem ! Zgodnie z drogowskazem na Żelisławiec. Jakieś 2-3 km od tego rozjazdu jest miejsce ogniskowania. Przy samej drodze więc nie sposób nie trafić. Uwaga na wielkie dziury miejscami po drodze i garb na środku bruku !! :lol:

Może komuś się przyda taki opisik. To wprawdzie nie rasowy roadbook ale zawsze cóś :wink:

PS.
Dla tych co nie pójdą na "łatwiznę" i zechcą dojechać od strony drogi na Binowo :wink:
W Podjuchach należy skręcić na Binowo, rozjazd na wielkim placu w Podjuchach zaraz przy Biedronce i Kościele, jest znak na Binowo Golf Park.
Dalej ul. Krzemienną po kostce aż do Smoczej (znowu rozjazd, prosto i w lewo po bruku pod górkę), potem Smoczą do asfaltu (wąski) i ciąć prosto na samą górę (jakieś 3-4km). Na szczycie rozjazd na Binowo - Szczecin, kierować się na Szczecin w dół po bruku. Po krótkim, bo około kilometrowym zdaje się odcinku hardmadafakerskiego (!) bruku już będziesz na miejsu wędrowcze ! Powodzenia i do zobaczenia :D
Jutro będzie dzisiaj. Tyle, że dopiero jutro. ;-)

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10069
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » śr 12 gru, 2007

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo,że sie wszyscy nie pomieścimy w tym miejscu !!!!
Może by jednak pomyslec o zmianie miejsca ?
prezes, po prostu prezes

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » śr 12 gru, 2007

Wydaje mi się że miejsca jest dosyć a nie każdy musi stanąć samochodem przy ognisku... można stanąc przy drodze na poboczu. Dużego ruchu tam nie ma. Miejsce ma swój urok no i tradycje
....

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10069
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » śr 12 gru, 2007

Mi chodzi o miejsce przy ognisku.
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
generał
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 41
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: generał » śr 12 gru, 2007

wszystko juz czaje i jak sie da ZELISłAWIEC bedzie opanowany HA HA
JAK SIĘ BAWIĆ TO SIĘ BAWIĆ ,GRUNT TO ZDROWYM BYĆ ha ha
Tel. 601 780 470
TOYKA HILUX :)

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » czw 13 gru, 2007

to jak ? ktoś zostaje na nocne czuwanie przy ognisku? czy nie ma tfardzieli? 8) :lol:
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT



http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
woodie
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 105
Rejestracja: pn 23 kwie, 2007
Lokalizacja: Niebuszewo-Arkońskie

Postautor: woodie » czw 13 gru, 2007

Ja niestety odpadam. Okazało się że mam zajęcia, z których nie mogę się urwać od 8mej do 20tej. Więc d... zimna :567:
Life is short. Drive more.

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10069
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » czw 13 gru, 2007

Do "świeżaków"
Ja was poprowadzę, po okolicznych dróżkach [jeżeli sie troche boicie cięższego terenu]
Taka trasą typu light
8)
prezes, po prostu prezes

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3913
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » czw 13 gru, 2007

Prezes - nie migaj się :wink: Benes, z kompanami - układał trasę specjalnie dla Ciebie :?
Honker 2324

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10069
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » czw 13 gru, 2007

Ja sie nie migam Darek, i terenu tez sie nie boję, ale wiem,że nie każdy kto przyjedzie, bedzie chciał sobie bryke porysować czy uszkodzić. Pamietaj,że nie kazdy kto ma 4x4 musi od razu go doprowadzać do powolnej ruiny.
Jeżeli trasa Rafała jest na tyle lightowa,że może z pełna odpowiedzialnością zabrac ludzi z powiedzmy "nieprzygotowanymi autami", to OK. Ja sie nie wpierdalam.
A druga sprawa to, ilość aut stawiących sie na miejscu spotkania.
prezes, po prostu prezes

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3913
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » czw 13 gru, 2007

Prezes ma zawsze rację 8) (już się nie wpierd...m :lol: )
Honker 2324

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10069
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » czw 13 gru, 2007

Nie chodzi Darek o nie wpierdalanie się, chodzi o LOGISTYKE.
Jeżeli pojadą ludki w kolumnie, i zaczna po kolei wtapiać, to do 20 nie dotrzemy na ognisko.
Dlatego moja mysl jest taka,aby "nowych" zabrac na inna trasę. A puszczenie ich samych wg mapy, moze sie okazac niewypałem. więc pomyslałem,że ich poprowadzę.
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
Andrzey
4X4 Szczecin
Posty: 1272
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: www

Postautor: Andrzey » czw 13 gru, 2007

To może chociaż Preziu skasuj za to przewodnictwo, np. niech każdy trochę suchego drewna na ognisko przytarga :roll:
Z drugiej strony przecież po to Benes wstawił mapkę, żeby każdy mógł tram trafić 8)
Więc jednak wychodzi na to, że się migasz :mrgreen:
A o drewno i tak apel potrzebny - @Q - chyba ja dołączę na nocne czuwanie :idea:
Jeśli coś się nie daje naprawić, to znaczy, że nie było zepsute.

4.2 DONKEY

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3913
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » czw 13 gru, 2007

Spoko Prezes :wink: tak sobie tylko zakasztaniłem (mnie zresztą Kisiel przygarnął – aby ograniczyć ilość aut do wyciągania :lol: ) z tego co Benes opowiadał to rzeczywiście przyda się lajtowa alternatywa :idea:
Honker 2324

Jasiu
4X4 Szczecin
Posty: 1572
Rejestracja: wt 13 lut, 2007

Postautor: Jasiu » czw 13 gru, 2007

No i proszę - Łysy z Kafelkarzem przestali drzeć koty to zaczął Preziu ze Strażakiem.
Przyroda nie znosi próżni.


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości