Rajd II Ukręcona półośka - INFORMACJE

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Awatar użytkownika
Tamlin
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 758
Rejestracja: śr 07 mar, 2007
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Tamlin » czw 20 wrz, 2007

Tylko uważajcie na drugiego pilota bo to różnie z nim bywa :622:
Nie pozwól aby praca zdominowała całe twoje życie.
Maleństwo Gr LOOOONG

Awatar użytkownika
kondziu
nawigator
Posty: 551
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kondziu » czw 20 wrz, 2007

z tyłu siedzi i może sie dobrac do szyneczki kierowcy :twisted:
ONE LIFE.LIVE IT

Awatar użytkownika
Tamlin
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 758
Rejestracja: śr 07 mar, 2007
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Tamlin » pt 21 wrz, 2007

Benes pisze:
Jasiu pisze:Niech zapisze załogę Bobak kierowca, pilot Jasiu.


Nie ma miejsc mogę zapisać na listę rezerwową, jak się zwolni miejsce to wtedy jedziecie. Ale wysłać zgłoszenie i tylko lista rezerwowa - pożądek musi być!!


A jadą ludzie z Gdańska, Koszalina, Polic, Barlinka, Lipian, Szczecina (ale mało) od nas to na jednej ręce mogę policzyć i inni. Nie wszystkich pamiętam bo nie mamlisty przy sobie
6 czy 7 załóg w extremie
3 załogi SOLO
2-3 załogi TUYRYSTYK
reszta TEAM


Jak nie wszystkich pamiętasz, nie przygotowany do zajęć. :584:

Zapomniałeś o najsilniejszej ekipie Gorzowsko-Stargardzkiej.
Aż kierownik ekipy musiał interweniować.
Więc prosimy o pełną listę aby nikt nie był pokrzywdzony.:622:
Nie pozwól aby praca zdominowała całe twoje życie.

Maleństwo Gr LOOOONG

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » pt 21 wrz, 2007

Tamlin pisze:
Benes pisze:
Jasiu pisze:Niech zapisze załogę Bobak kierowca, pilot Jasiu.


Nie ma miejsc mogę zapisać na listę rezerwową, jak się zwolni miejsce to wtedy jedziecie. Ale wysłać zgłoszenie i tylko lista rezerwowa - pożądek musi być!!


A jadą ludzie z Gdańska, Koszalina, Polic, Barlinka, Lipian, Szczecina (ale mało) od nas to na jednej ręce mogę policzyć i inni. Nie wszystkich pamiętam bo nie mamlisty przy sobie
6 czy 7 załóg w extremie
3 załogi SOLO
2-3 załogi TUYRYSTYK
reszta TEAM




Jak nie wszystkich pamiętasz, nie przygotowany do zajęć. :584:

Zapomniałeś o najsilniejszej ekipie Gorzowsko-Stargardzkiej.
Aż kierownik ekipy musiał interweniować.
Więc prosimy o pełną listę aby nikt nie był pokrzywdzony.:622:




nie da rady, ochrona danych osobowych
Ustawa z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)
:roll:
....

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » pn 24 wrz, 2007

Organizatorzy informują że zakończył się proces przygotowania trasy i otrzymania wszystkich wymaganych pozwoleń na przejazd.
Spotykamy się na starym lotnisku w miejscowości Śniatowo. Mapka w pierwszym poście.
Start 13 października w godzinach 8.00 – 9.30 (sobota). Zdanie kart drogowych 14 października (niedziela) do godziny 16.00. Zakończenie imprezy i ogłoszenie wyników do godziny 17.30. Więcej informacji na starcie.

Trasa będzie prowadzić w kierunku południowym aż do miejscowości Czarnogłowy a następne zmieni kierunek na północny i zakończy się najprawdopodobniej w Rwealu. Trasa prowadzi przez trzy Nadleśnictwa: Rokita, Gryfice, Nowogard oraz przez cztery gminy, Kamień Pomorski, Rewal oraz przez gminę Golczewo które objęły patronatem nasz rajd.
Do wszystkich uczestników został rozesłany KOMUNIKAT 2
W imprezie mogą brać udział tylko i wyłącznie zgłoszone załogi.
Obecnie lista uczestników jest ZAMKNIĘTA. Istnieje możliwość wpisywania się na listę rezerwową.
....

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3913
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » pn 24 wrz, 2007

Wczoraj (po zaproszeniu do grona organizatorów) byłem pierwszy raz na trasie . Widzę ,że Benes trzyma się dalej swojej koncepcji , czyli dojazdówki dostępne i przejezdne a pieczątki w miejscach które pozwolą wykazać się załogom . Na szczególną prośbę Kiśla :wink: (po ostatniej ośce) pobrnąłem w woderach trochę dalej aby mógł się wykazać rajdowym kunsztem . Większość trudnych miejsc można objechać , by walczyć tylko w próbach przejazdu wybranych przez uczestników.
Honker 2324

Awatar użytkownika
Bartmann
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 109
Rejestracja: czw 10 maja, 2007
Kontaktowanie:

Postautor: Bartmann » pn 24 wrz, 2007

Cieszy to... bo formuła amatorskich rajdów przeprawowych zanika.
Może Benes uratuje coś dla nas...i dla innych...bo zaczyna się też w Polsce o jego imprezach mówić.
Benes tak trzymaj i nie wymiękaj...może wreszcie Szczecin zaistnieje na mapie Polskiego Off Roadu tak jak powinien :salut:
www.mudmasters-4x4.pl

Olewamy grillowo - browarowych matołów co niszczą opinię off road'owi!!!!

Awatar użytkownika
Yerzu
Operator wyciagarki
Posty: 251
Rejestracja: pt 23 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Yerzu » pn 24 wrz, 2007

Darek... pisze: pobrnąłem w woderach trochę dalej aby mógł się wykazać rajdowym kunsztem .


Właśnie oglądam owe brnięcie :), osobiście w sobotę również miałem przejście pewnego miejsca w wodreach :) niedługo zobaczymy to wszystko na kolejnym filmie jutro zaczynam montaż :)
bo pilot musi być jak Matka..., życie to nie (je)bajka każdy dzień to walka...
srebrny szerszeń :) TY LC 1.0

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » pn 24 wrz, 2007

Raczej bym użył zamast amatorskich to "klasycznych rajdów terenowych". Raczej trudno mówić o amatorskim rajdzie dla 40 aut, 100 pieczątek, 190km przez 3 nadleśnictwa, przez 4 gminy. Uważam że więcej samochodów to już za duże obciązenie dla środowiska.
Jestem zwolennikiem myślenia w terenie a nie 6 godziny ciągnąć się na windzie do pieczątki bo to żadna sztuka i gdzie samochód można nazwać "samobieżną wyciągarką". Choć wiem że w paru miejscach na IIUP będzie można można stracić parę godzin na jednej pieczące. Ale to kierowca z pilotem decydują czy wykonują OS czy PP.

Faktem jest to że na IIUP w porównaniu do IUP będzie więcej, więcej błota a teren jest bardzo zróżnicowany i każdy znajdzie coś, co zostanie w pamięci :lol:
....

Jasiu
4X4 Szczecin
Posty: 1572
Rejestracja: wt 13 lut, 2007

Postautor: Jasiu » wt 25 wrz, 2007

Benes czy przewidziałeś ognisko?

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » wt 25 wrz, 2007

Jasiu pisze:Benes czy przewidziałeś ognisko?


nie
....

Jasiu
4X4 Szczecin
Posty: 1572
Rejestracja: wt 13 lut, 2007

Postautor: Jasiu » wt 25 wrz, 2007

Benes pisze:... i każdy znajdzie coś, co zostanie w pamięci :lol:


Aha a myślałem, że tutaj pisałeś o ognisku i integracji. 8)

Awatar użytkownika
Bartmann
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 109
Rejestracja: czw 10 maja, 2007
Kontaktowanie:

Postautor: Bartmann » czw 27 wrz, 2007

Benes pisze:Raczej bym użył zamast amatorskich to "klasycznych rajdów terenowych". Raczej trudno mówić o amatorskim rajdzie dla 40 aut, 100 pieczątek, 190km przez 3 nadleśnictwa, przez 4 gminy. Uważam że więcej samochodów to już za duże obciązenie dla środowiska.
Jestem zwolennikiem myślenia w terenie a nie 6 godziny ciągnąć się na windzie do pieczątki bo to żadna sztuka i gdzie samochód można nazwać "samobieżną wyciągarką". Choć wiem że w paru miejscach na IIUP będzie można można stracić parę godzin na jednej pieczące. Ale to kierowca z pilotem decydują czy wykonują OS czy PP.

Faktem jest to że na IIUP w porównaniu do IUP będzie więcej, więcej błota a teren jest bardzo zróżnicowany i każdy znajdzie coś, co zostanie w pamięci :lol:


A tu było chyba...Benes jak zwykle rozbiłeś G.... na atomy. A ja poprostu chciałem powiedzieć, że robisz kawał dobrej roboty, dzieki za to i ogólnie nie wymiękaj :)
www.mudmasters-4x4.pl



Olewamy grillowo - browarowych matołów co niszczą opinię off road'owi!!!!

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » czw 27 wrz, 2007

POSZUKIWANY ZGŁOSZONY "TEAM" Z BARLINKA I LIPIAN. PROSZĘ O KONTAKT.

Załogi które dokonały rezerwacji telefonicznej proszę o przesłanie odpowiednich danych do zgłoszenia.
....

Awatar użytkownika
Arek
Jestem tu nowy/a
Posty: 3
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Arek » ndz 30 wrz, 2007

Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy wpis na forum, choć miałem przyjemność poznać wielu z Was osobiście. Zaczynam od trudnego pytania do Benesa. Jak duże jest prawdopodobieństwo zwolnienia się jakiegoś miejsca na liście głównej, oraz ile osób zapisało się na rezerwową i w zwiazku z powyższym czy jest jeszcze sens się na nią wpisywać? Pozdrawiam.

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » ndz 30 wrz, 2007

na liście rezerwowej są 2 osoby do piątku były 5...
Czy da radę się wpisać odpowiem jutro jak posiedzę przy liście z wpłatą wpisowego
....

Awatar użytkownika
Arek
Jestem tu nowy/a
Posty: 3
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Arek » ndz 30 wrz, 2007

czekam w takim razie do jutra na odpowiedź, a gdyby to miało w jakiś sposób zwiększyć prawdopodobieństwo wpisania na listę, to nie informowałem jeszcze swojego pilota o rajdzie, więc mogę zabrać jakiegoś klubowicza bez auta.

Awatar użytkownika
Arek
Jestem tu nowy/a
Posty: 3
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Arek » wt 02 paź, 2007

Witam ponownie i ponownie pytam czy znajdzie się jeszcze miejsce dla jednego małego autka?

Jasiu
4X4 Szczecin
Posty: 1572
Rejestracja: wt 13 lut, 2007

Postautor: Jasiu » wt 02 paź, 2007

Benes nieludzki lekarz przyjedzie.

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » wt 02 paź, 2007

Jasiu pisze:Benes nieludzki lekarz przyjedzie.


nie zgłosił się... chyba że po nazwisku go nie rozpoznaje...
....


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości