Wigilia 2010 4x4 Szczecin

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Awatar użytkownika
Andrzey
4X4 Szczecin
Posty: 1272
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: www

Postautor: Andrzey » pn 06 gru, 2010

Duzo jezdzilem kiedys z psem, zawsze spal w samochodzie.
Obce psy moga sie nie tolerowac.
Jeśli coś się nie daje naprawić, to znaczy, że nie było zepsute.

4.2 DONKEY

Awatar użytkownika
piotr b
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: pt 30 mar, 2007
Lokalizacja: BŁOTNO

Postautor: piotr b » wt 07 gru, 2010

Ja też wezmę swoje dwa milutkie futrzaki (borys & iwan),bardzo przyjazne i nteligentne (zresztą jak ich pan ),nie żebrzą przy stole,borysek uwielbia wszystich lizać i nie znosi sprzeciwu ,mają po 35 kg każdy i często robią "drabine" (w końcu to dwa samce i w dodatku bracia ),W razie wtopy zastępują wyciągarkę a i sanie pociągną... :D


P.S. Niestety dostały już zaproszenie do sąsiadki ,w takim razie będzie tylko piotr b & beti

Oczywiście nam towarzystwo zwierzków nie przeszkadza,tylko czy im nasze nie będzie przeszkadzało ?

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » wt 07 gru, 2010

tak w kwestii formalnej to chyba rezerwat ścisły, nie wiem czy tam można psy.
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
Willi
nawigator
Posty: 554
Rejestracja: wt 11 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Willi » wt 07 gru, 2010

to jezeli ma być tak bardzo zoologicznie to i ja wezmę swoją "sierściuchę", ale jeżeli mogę zaproponować to może Ci wszyscy którzy chcą zabrać swoje pupile to niech zagwarantują ich przemowe w ludzkim języku jak na Wigilie przystało !!!
Myślę ,że jak nazbiera się tak 10-15 psów to w jednym pomieszczeniu do spania to nie będzie to dobry pomysł
autobusy i tramwaje.... GR Long

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4671
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » wt 07 gru, 2010

Oczywiście psy będą przez cały czas biegały w kagańcach i na smyczy? A ich właściciele biorą pod uwagę że poza innymi psami będą tam również dzieci w różnym wieku. ...no i kot - przecież nie zostawię swojego pupila samego w domu.

Z tego co pamiętam, to na wyjazdach, poza Hektorem Andrzeja, bywał również pies Michała, obydwa spokojne, przyjaźnie nastawione do otoczenia ...pod warunkiem że się wzajemnie nie widziały.
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
budzik
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 760
Rejestracja: czw 18 gru, 2008
Lokalizacja: Stargarad

Postautor: budzik » wt 07 gru, 2010

student pisze:A ja z racji tego że nie bardzo ogarniam wigilii terenowej to zapytam:
Na ile osób trzeba przygotować tą potrawę?
Bo dla przykładu: Będzie z 30 aut to daje około 60 osób, niech każdy zje z 6 pierogów to trzeba nalepić 120?



Czy uszka do barszczu są zarezerwowane?



No chyba, że są wśród nas takcy, którzy 6 sztukami się nie zadowolą . . . to wtedy możesz mieć problemik mały :wink: Ja jesli moge to poproszę min 12 szt. :lol: :lol: :lol:

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » wt 07 gru, 2010

okey,ewentualnie wrócę na noc do domu
Agnieszka

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » wt 07 gru, 2010

student pisze:A ja z racji tego że nie bardzo ogarniam wigilii terenowej to zapytam:
Na ile osób trzeba przygotować tą potrawę?
Bo dla przykładu: Będzie z 30 aut to daje około 60 osób, niech każdy zje z 6 pierogów to trzeba nalepić 120?



Czy uszka do barszczu są zarezerwowane?


dlatego napisałem że potrawy mogą się dublować nie sposób jest przygotować jakiejś potrawy na 60-80 osób
....

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » wt 07 gru, 2010

qsma pisze:tak w kwestii formalnej to chyba rezerwat ścisły, nie wiem czy tam można psy.


Można ale poza ogrodzonym obiektem muszą być na smyczy.

Mnie zaczyna martwić coś innego, czy tak duża ilość różnych zwierząt nie spowoduje więcej kłopotów... niż to będzie warte. Niech każdy to rozpatrzy aby później psy, koty i inne rybki nie siedziały zamknięte w samochodzie.
Zresztą tak jak napisał Biliy
....

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3913
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » wt 07 gru, 2010

zawsze miałem jakiegoś psa ... ale przed domem :wink: :D
Honker 2324

Awatar użytkownika
darek.z
4X4 Szczecin
Posty: 1437
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: okolice Szczecin

Postautor: darek.z » wt 07 gru, 2010

W pomieszczeniu gdzie będzie spało około 20 osób z dziećmi w różnym wieku do tego kilka psów, to chyba nie jest dobry pomysł.

Pies jak jest najlepszym pupilkiem to może różnie reagować na tyle osób i dzieci.(dorośli też później różnie reagują). :wink:

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » wt 07 gru, 2010

qsma pisze:tak w kwestii formalnej to chyba rezerwat ścisły, nie wiem czy tam można psy.


psy będą na smyczy w kagańcu i nie będą latały bezpańsko ,po psach sprzątam tak jak na ogrodzie i poza ja nie z tych co pies sre sorki i ide dalej a za nami paruje ,worki i rękawiczki są w nadmiarze ,wypraszam sobie :roll:
Agnieszka

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » wt 07 gru, 2010

nie gryzą ale kagańce na ryjkach będą ze względu właśnie na ilość ludzi i ewentualnie innych psów,dzieci,także spoko
Agnieszka

Awatar użytkownika
Andrzey
4X4 Szczecin
Posty: 1272
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: www

Postautor: Andrzey » wt 07 gru, 2010

To jeszcze korki do uszu dla wszystkich, jak zacznie na siebie ta sfora ujadac po nocy :mrgreen:
Jeśli coś się nie daje naprawić, to znaczy, że nie było zepsute.



4.2 DONKEY

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3913
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » wt 07 gru, 2010

kaniesia pisze:
qsma pisze:tak w kwestii formalnej to chyba rezerwat ścisły, nie wiem czy tam można psy.


psy będą na smyczy w kagańcu i nie będą latały bezpańsko ,po psach sprzątam tak jak na ogrodzie i poza ja nie z tych co pies sre sorki i ide dalej a za nami paruje ,worki i rękawiczki są w nadmiarze ,wypraszam sobie :roll:


jako ,że to nie jest temat o naszych zwierzakach - chciałbym zakończyć ten wątek ... przypomniały i się teksty koleżanki na temat palaczy i zdziwiony jestem ,że nie potrafisz przełożyć swoich wniosków do innych spraw :roll:
Honker 2324

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » wt 07 gru, 2010

Darek... pisze:
kaniesia pisze:
qsma pisze:tak w kwestii formalnej to chyba rezerwat ścisły, nie wiem czy tam można psy.


psy będą na smyczy w kagańcu i nie będą latały bezpańsko ,po psach sprzątam tak jak na ogrodzie i poza ja nie z tych co pies sre sorki i ide dalej a za nami paruje ,worki i rękawiczki są w nadmiarze ,wypraszam sobie :roll:


jako ,że to nie jest temat o naszych zwierzakach - chciałbym zakończyć ten wątek ... przypomniały i się teksty koleżanki na temat palaczy i zdziwiony jestem ,że nie potrafisz przełożyć swoich wniosków do innych spraw :roll:

:lol:

Awatar użytkownika
Tamlin
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 758
Rejestracja: śr 07 mar, 2007
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Tamlin » wt 07 gru, 2010

Kuchnie mogę przytargać, jak maleństwo da rade.
Co do potrawy to nie wiem za bardzo co, bo Kora na uczelni a ja będę sam.
Może kutia jak dam rade :622:
Nie pozwól aby praca zdominowała całe twoje życie.
Maleństwo Gr LOOOONG

student
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 880
Rejestracja: wt 20 sty, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: student » wt 07 gru, 2010

Czy potrawa może być kupna?
Pomyślałem że może by tak uszka do barszczu, barszcz będzie czy uszka z barszczem to jedna potrawa?

Awatar użytkownika
piotr b
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: pt 30 mar, 2007
Lokalizacja: BŁOTNO

Postautor: piotr b » wt 07 gru, 2010

student pisze:Czy potrawa może być kupna?
Pomyślałem że może by tak uszka do barszczu, barszcz będzie czy uszka z barszczem to jedna potrawa?
:?????? :704:

Awatar użytkownika
piotr b
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: pt 30 mar, 2007
Lokalizacja: BŁOTNO

Postautor: piotr b » wt 07 gru, 2010

Jeśli chodzi o pomoc to proszę zapisać Moją beti do kuchni ,trasa off-roadowa ją nie interesuje.


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 69 gości