Baja 2010

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
KamilSynMietka
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 68
Rejestracja: sob 22 mar, 2008
Lokalizacja: Trzebież

Postautor: KamilSynMietka » sob 04 wrz, 2010

gdzie watro stanac w niedziele, zeby zobaczyc cos wiecej niz ,,punkt widokowy w dobrej``... Bo tam to ogolnie lipa. Jakies bloto czy ciezki trawers?...

RenegatE
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 45
Rejestracja: śr 04 lis, 2009
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: RenegatE » ndz 05 wrz, 2010

hmm jak zwykle jednym się podoba innym nie....
ale powiem że mi się podobało i było fajnie szkoda, że niestety mogłem tylko być w piątek....
mam nadzieję, że za rok także będę mógł pomóc.
i wszystko jasne sprzedaje parcha

Kuba
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 86
Rejestracja: ndz 02 sie, 2009
Lokalizacja: sz-n
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » pn 06 wrz, 2010

Dlaczego Holek wygrał ? ZSS się skompromitowało tak jak "wielki gwiador" rajdu BAJA...

http://www.youtube.com/watch?v=oUSYgXFasG8

http://www.youtube.com/watch?v=grn7iXqqUGQ&feature=related

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » pn 06 wrz, 2010

ale o co kamon??????
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Kuba
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 86
Rejestracja: ndz 02 sie, 2009
Lokalizacja: sz-n
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » pn 06 wrz, 2010

No o to że przy naprawie auta poza strefa serwisową skorzystał z części i narzedzi których nie miał ze soba w aucie a poza tym nie sam naprawiał tylko "serwismeny".
To jest zabronione i za takie coś jest wykluczenie z rajdu.

Dla większości co sie znają na rajdach Holek to oszust od BAJA 2010 i tyle.

A ZSS tak samo sie skompromitowało. Hołek nie Hołek regulaminy sa i trzeba sie ich trzymać.

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3913
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » pn 06 wrz, 2010

Kuba- nie przesadzaj :!: widziałeś rajd :roll: :?: kto jechał najlepiej :?:
Honker 2324

Kuba
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 86
Rejestracja: ndz 02 sie, 2009
Lokalizacja: sz-n
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » pn 06 wrz, 2010

To nie jest konkurs na najładniejszy przejazd tylko na czas.

Jakby sie trzymał przepisów zarówno Hołek jak i ZSS to by nie naprawil auta i nie pojechał dalej albo by miał karę limitu czasu.

Takim tokiem rozumowania po co sie scigali pozostali ? Odrazu Hołka fikołka na piedestał a nie jakąś kasę każdy z zawodników wykładał na start po co ta szopka. Orlen team zawsze górą ?

To jest rajd z całymi regulaminami awariami itd. a rzecz należy nazwać po imieniu : oszustwo.

Awatar użytkownika
Dziku
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 798
Rejestracja: pn 14 kwie, 2008

Postautor: Dziku » pn 06 wrz, 2010

kiedy hołek miał awarie to już miał taką przewagę nad kolejnym zawodnikiem że spokojnie mógł nawet dalej nie jechać....więc nawet jak dostał jakąś karę czasową to mu nie zagroziło... a napewno dostał....

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4671
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » wt 07 wrz, 2010

Dziku pisze:....więc nawet jak dostał jakąś karę czasową to mu nie zagroziło... a napewno dostał....

Z informacji na Gazecie Wyborczej wynika że nie dostał, a Hołek twierdzi że sam naprawiał. ...a ten mechanik pod samochodem to tylko się położył w cieniu bo zmęczony był ;-)

Prowadzący od prologu Hołowczyc dramatyczne chwile przeżył na dziesiątym odcinku specjalnym. - Urwało mi półoś przednią i straciłem wszystkie hamulce. Nie wiem dlaczego. Być może z powodu zmęczenia materiału, może o coś zahaczyłem. W pewnym momencie jechałem rozpędzonym autem wprost na siedzących na wirażu sędziów, z boku miałem słupy trakcji elektrycznej. Już chciałem się namierzyć na ten słup, by ratować ludzi, ale sędziowie zorientowali się, że auto jest uszkodzone i odskoczyli. Hamowałem skrzynią biegów lub zarzucając autem na boki, by wytracić prędkość. Był to jedyny oes, którego nie wygrałem - powiedział.

Najlepszy czas tego odcinka specjalnego miał Włodzimierz Grajek. Potem Hołowczyc wymienił pękniętą półoś, ale naprawiono jedynie tylne hamulce. - Tym większą mam satysfakcję, że bez przednich hamulców udało mi się wykręcić najlepsze czasy na dwóch ostatnich odcinkach specjalnych - cieszył się na mecie kierowca.

Długo musiał jednak czekać na ostateczne wyniki rajdu, gdyż sędziowie zastanawiali się, czy podczas usuwania awarii w samochodzie Hołowczyca nie została udzielona niedozwolona pomoc techniczna. - W trakcie trwania etapu nie wolno serwisantom dokonywać napraw. Półoś i hamulce naprawiałem sam - wyjaśnił Hołowczyc.

Ostatecznie sędziowie uznali, że błędów nie było.
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

hajdi
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: hajdi » wt 07 wrz, 2010

Kuba pisze:No o to że przy naprawie auta poza strefa serwisową skorzystał z części i narzedzi których nie miał ze soba w aucie a poza tym nie sam naprawiał tylko "serwismeny".
To jest zabronione i za takie coś jest wykluczenie z rajdu.

Dla większości co sie znają na rajdach Holek to oszust od BAJA 2010 i tyle.

A ZSS tak samo sie skompromitowało. Hołek nie Hołek regulaminy sa i trzeba sie ich trzymać.

Zaden z zawodnikow nie złozył protestu wiec o co bijesz piane ?Hołek przyjechał tu po raz drugi tylko po to zeby nasza Baja zaistniała w kalendazu i odbywała sie co roku.Kibice przyszli obejrzec jego jazde, samochod i prace jednego z najlepszych na swiecie teamow rajdowych.
H1 sie sklada

Kuba
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 86
Rejestracja: ndz 02 sie, 2009
Lokalizacja: sz-n
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » wt 07 wrz, 2010

hajdi pisze:Zaden z zawodnikow nie złozył protestu wiec o co bijesz piane ?Hołek przyjechał tu po raz drugi tylko po to zeby nasza Baja zaistniała w kalendazu i odbywała sie co roku.Kibice przyszli obejrzec jego jazde, samochod i prace jednego z najlepszych na swiecie teamow rajdowych.


ave Hołek a uczciwym frajerom smierć. :P

dziwne masz podejście do uczciwości w rywalizacji sportowej ale spokojnie fama poszla w swiat jak sie Hołek zachował i jak to w Szczecinie rajdy sie rozstrzyga. Porozmawiaj z tymi którzy uczestniczyli w magnolii juz tu wymienianej do czego takie zagrywki prowadzą :P.
Protestu nikt nie zlożył o.k. Nie doczytalem ile kosztował taki protest $ wedlug regulaminu ? Ile % wpisowego trzeba bylo miec przy sobie na złożenie do ZSS protestu ? :)

Ciekawe czy za rok przyjadą co niektórzy zawodnicy po takich rozgrywkach przy zielonym stoliku.

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » wt 07 wrz, 2010

co fakt to fakt. przepisy przepisami a życie sobie.
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT



http://www.martechszczecin.pl

hajdi
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: hajdi » wt 07 wrz, 2010

Kuba pisze:
hajdi pisze:Zaden z zawodnikow nie złozył protestu wiec o co bijesz piane ?Hołek przyjechał tu po raz drugi tylko po to zeby nasza Baja zaistniała w kalendazu i odbywała sie co roku.Kibice przyszli obejrzec jego jazde, samochod i prace jednego z najlepszych na swiecie teamow rajdowych.


ave Hołek a uczciwym frajerom smierć. :P

dziwne masz podejście do uczciwości w rywalizacji sportowej ale spokojnie fama poszla w swiat jak sie Hołek zachował i jak to w Szczecinie rajdy sie rozstrzyga. Porozmawiaj z tymi którzy uczestniczyli w magnolii juz tu wymienianej do czego takie zagrywki prowadzą :P.
Protestu nikt nie zlożył o.k. Nie doczytalem ile kosztował taki protest $ wedlug regulaminu ? Ile % wpisowego trzeba bylo miec przy sobie na złożenie do ZSS protestu ? :)

Ciekawe czy za rok przyjadą co niektórzy zawodnicy po takich rozgrywkach przy zielonym stoliku.

Hołek nie startuje w calym cyklu RMPST wiec jego wygrana w jednej edycji Baja w Szczecinie niema dla innych zawodnikow zadnego znaczenia.
H1 sie sklada

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » wt 07 wrz, 2010

hajdi, skoro gość był tylko jako gwiazda by baja zaistniała, to po co zabrał puchar??? :twisted: jeszcze3 z jakimiś przekretami ..,....
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT



http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10068
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » wt 07 wrz, 2010

Ale o co bijecie pianę ?
Hołowczyc z punku widza jechał najefektowniej i okazało się najefektywnej.
Wykręcał najlepsze czasy i wygrał tegoroczną Baję.

Jest takie mądre powiedzenie
...."psy szczekają ,a karawana jedzie dalej"
8)
prezes, po prostu prezes

Kuba
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 86
Rejestracja: ndz 02 sie, 2009
Lokalizacja: sz-n
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » wt 07 wrz, 2010

hajdi pisze:cyklu RMPST wiec jego wygrana w jednej edycji Baja w Szczecinie niema dla innych zawodnikow zadnego znaczenia.


Startowaleś w Baja 2010 ? Czy wypowiadasz sie za wszystkich zawodników :) .

Ja startuje w rajdach i wyraźnie widze różnicę powmiedzy pierwszym a drugim miejscem.

ja też wykrecałem niezle czasy na probach sportowych i na jeden zgaslo mi auto. Odpaliłem,do mety dojechalem ale czas przekroczylem (taryfa) i co ? Chce mój puchar bo najlepsze czasy mialem na pozostałych próbach ! HAHAHAHAA

jak juz napisałem wnoski wyciągnieło sporo osób, w tym wieloletni fani Holowczyca. Reputacjie buduje sie dlugi czas a traci przez sekunde.

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10068
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » wt 07 wrz, 2010

OK
Nie chcę się wymądrzać, ale Hołowczyc chyba wygrywał po kolei wszystkie OSy, tak więc czy "taryfa" za pomoc w reanimacji auta aż tak by mu mogła zaszkodzić ?
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
Dziku
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 798
Rejestracja: pn 14 kwie, 2008

Postautor: Dziku » wt 07 wrz, 2010

no właśnie chyba nie!! więc po co tu te całe eseje :p prawdą jest że Hołowczyc jest zajebistym kierowcą i to trzeba mu oddać.... każdemu innemu zawodnikowi brakowało wiele.....

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » wt 07 wrz, 2010

e tam chyba dostaliście po autografie ze tak pucujecie :twisted:
panie dziki i prezes :twisted:
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT



http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » wt 07 wrz, 2010

:lol:
Q - ja wiem że mogłem tego nie czytać ale prawie ze śmiechu nie zszedłem. dawaj jakieś znaki. nie wiem - może emotikon z pikającym serduchem przed tekstem?
no i ciekaw jestem, jak to wyszło naprawdę. trochę nie chcę mi się wierzyć że to taki wałek, opierając się na zeszłym roku........ i że u nas, że mamy dziękować? ludu było z całego świata. ktoś by coś zauważył.
wałek, taryfa, mocno urwane czasy/// a może doświadzczenie?
lubię czy nie?
obrzucania błotem nie lubię - no może troszkę :wink: ale w innym sensie
puca musi być :lol:


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości