Wakacyjny obóz off-road

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Awatar użytkownika
przem68
4X4 Szczecin
Posty: 643
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: przem68 » pt 09 lip, 2010

ale jesteś "naładowany" Miastek tą śrubą :wink:
Jutro będzie dzisiaj. Tyle, że dopiero jutro. ;-)

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3915
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » pt 09 lip, 2010

Miastek - moje słowa :!: 8)

Przemek nie zrozum mnie źle ,ale to strona (forum ) prywatna i zaglądający Tu na się dostosować - a nie odwrotnie ...


PS
Wszystkie następne ogłoszenia, mające znamiona szukania łosi na komerchę - WYCINAM 8)
Honker 2324

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5851
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » pt 09 lip, 2010

Darek... niech się ogłaszają... może się coś ciekawego za niedużą kasę trafi.
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3915
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » pt 09 lip, 2010

OK - tylko te z DUŻYM rabatem , zostawiam :wink:
Honker 2324

Awatar użytkownika
przem68
4X4 Szczecin
Posty: 643
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: przem68 » pt 09 lip, 2010

ale ja się z Wami całkowicie zgadzam chłopaki.

Mi tylko chodzi o to, że się ciśnieniujemy niepotrzebnie.

Wszak panowie "Zgoda buduje" :lol: :lol: :wink:
Jutro będzie dzisiaj. Tyle, że dopiero jutro. ;-)

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4671
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » pt 09 lip, 2010

Pamiętajcie że ważne są jasne i czytelne zasady, wtedy nikt się nie obraża itp. Wtedy panuje pełna zgoda. Na forum którym administruję jest to uregulowane w ten sposób:
9. W dziale GIEŁDA mogą ogłaszać się wyłącznie osoby aktywnie udzielające się na forum (ale konkretnie, a nie piszące nic nie wnoszące ogólniki) i z minimum 4 miesięcznym stażem, a towary powinny mieścić się w tematyce forum.
10. Sklepy mogą się zareklamować umieszczając LINK i parę słów (dosłownie!) o ofercie w dziale SKLEPY (oferta oczywiście powinna być związana w tematyką forum). Zabronione jest jakiekolwiek wyróżnianie zakładanego tematu (ikonki, ankiety itp.) oraz reklamowanie swojego sklepu poza działem SKLEPY (np. za pomocą banerów, podpisów itp.). Wyjątek od tej zasady stanowią sklepy czynnych użytkowników Forum (którzy zamiar reklamowania swojej działalności muszą uzgodnić z administratorami).

Co prawda obydwa fora (SAT i moje) mają różny charakter, zasięg terytorialny i ilość potencjalnych klientów do których można dotrzeć, ale wg mnie jedno powinno być przestrzegane - reklama kosztuje. Nie ma się co oszukiwać - większość propozycji uczestniczenia w komercyjnych imprezach zamieszczana przez 'obcych' jest zamieszczana po to żeby więcej zarobić (ewentualnie żeby impreza się zwróciła). Nie mam nic przeciw temu, pod warunkiem że będzie to uzgodnione z administratorem.
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » pt 09 lip, 2010

nie no to już jest przesada w drugą stronę z tym uzgadnianiem z administratorem. Człowiek nie reklamuję adidasów do biegania tylko imprezę o charakterze offrołdowym. Jeżeli chcecie żeby ktoś stosował się do zasad w stylu "przywitaj się a później prywata" to niech będzie jakiś regulamin w widocznym miejscu który o tym powie. Tak prywatne dodam że o tym że trzeba się witać na forach dowiedziałem się dopiero tutaj. Nie neguję tego ale zasady powinny być czytelne i jasne dla wszystkich

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » pt 09 lip, 2010

oj :!: dajecie panowie :roll: dajecie równo a przy tym niepotrzebnie sie nakręcacie :wink: pozdrawiam 8) ale jedno to racja ład ma być tak trzymać :!: :twisted:
Agnieszka

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » sob 10 lip, 2010

miastek pisze:Dla mnie powiedzieć dzień dobry gdy wchodzę w nowe towarzystwo to nie jakieś głupia zasada a dobre wychowanie i takt.


dokładnie tak, a dział powitań faktycznie trzeba zrobić widoczny
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4671
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » sob 10 lip, 2010

Proponuję z dyskusją na temat działu "Jestem tu nowy' wrócić do tematu
"co z tym działem?" http://4x4.szczecin.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=570

Jak widać życie zweryfikowało część poglądów i może czas na wprowadzenie zmian. Tylko przeczytajcie archiwalne wpisy żeby przypomnieć sobie co, jak i dlaczego.
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
fruzia
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 822
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: fruzia » ndz 11 lip, 2010

Z drugiej strony pod działem "Plotki" w opisie jest jak byk:
Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.

No ale może nie każdy czyta te podpisy, więc rzeczywiście można by stworzyć osobny dział tylko i wyłącznie do powitań :wink:

Awatar użytkownika
Andrzey
4X4 Szczecin
Posty: 1272
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: www

Postautor: Andrzey » ndz 11 lip, 2010

Tanto pisze:...
Amen
Bo teraz to powinnismy zjebki dostac od Socho za kasztanienie mu jego watku i rozbijanie gowna na atomy :mrgreen:
Jeśli coś się nie daje naprawić, to znaczy, że nie było zepsute.

4.2 DONKEY

sochoW
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 19
Rejestracja: pn 05 lip, 2010
Kontaktowanie:

Postautor: sochoW » pn 12 lip, 2010

Chciałem tylko zachęcić, pokazać, ze nie istnieje tylko Rumunia i Ukraina. Dla szanownych forumowiczów tamte kierunki to raczej dość daleko a w Okręgu Kaliningradzkim z powodzeniem można znależć niejedno imię off-roadu.
Do zjebek się nie przyczepiam, to moja wina i moja ślepota. Temat będzie kontynuowany i jeśli ktoś z Waszego końca kraju będzie kiedyś chciał wyskoczyć to serdecznie zapraszamy(na Gołdapską Górę także). Niestety tylko miesiące wakacyjne pozwalają zorganizować dłuższą imprezę. Kolejna w tamtych okolicach odbędzie się najprawdopodobniej w pażdzierniku ale to będzie max. 3-4 dni i niestety spanie chyba w hotelach-pensjonatach. Chyba, że ktoś woli namiocik, tez przecież się da z dobrym śpiworkiem.

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » pn 12 lip, 2010

byłem parchem w tamtych okolicach i naprawdę jest zajefajnie. polecam.
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT



http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
Andrzey
4X4 Szczecin
Posty: 1272
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: www

Postautor: Andrzey » wt 13 lip, 2010

Petalem sie 2 lata temu po polskiej stronie troche. Musialem juz wracac a kusila mnie jeszcze trasa dawnej linii kolejowej od Stanczykow w kierunku granicy.
Da sie tamtedy w jakies interesujace miejsce dojechac?
Jeśli coś się nie daje naprawić, to znaczy, że nie było zepsute.



4.2 DONKEY

sochoW
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 19
Rejestracja: pn 05 lip, 2010
Kontaktowanie:

Postautor: sochoW » wt 13 lip, 2010

Andrzey pisze:Petalem sie 2 lata temu po polskiej stronie troche. Musialem juz wracac a kusila mnie jeszcze trasa dawnej linii kolejowej od Stanczykow w kierunku granicy.
Da sie tamtedy w jakies interesujace miejsce dojechac?


Nawet trase tam mamy! Troche zarosniete i jest to granica parku krajobrazowego wiec bez pozwolenia z LP jak kolegom wiadomo moze byc drogo. Dalej mozna skierowac sie w strone Suwalskiego Parku Krajobrazowego i zapewniam, ze jest bardzo interesujaco.

Awatar użytkownika
Andrzey
4X4 Szczecin
Posty: 1272
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: www

Postautor: Andrzey » wt 13 lip, 2010

No wlasnie dlatego pytam. Odpuscilem, bo nie bylem pewien, a wlasnie o to chodzi, zeby nie narobic bezmyslnie kwasu na obcym terenie i nie popsuc ukladow wypracowywanych latami.
Jest tam cala masa fajoskich szutrowek przeciez, po ktorych wolno na pewno smigac. Na niektorych wrecz autostradowe predkosci udalo sie rozwijac :mrgreen:
Jeśli coś się nie daje naprawić, to znaczy, że nie było zepsute.



4.2 DONKEY

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3915
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » wt 13 lip, 2010

nawet płaskim quatro fajnie się tu lata :wink:
Honker 2324

sochoW
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 19
Rejestracja: pn 05 lip, 2010
Kontaktowanie:

Postautor: sochoW » wt 13 lip, 2010

Darek... pisze:nawet płaskim quatro fajnie się tu lata :wink:

teoretycznie. Kiedys chlopaki z Terratreka chcieli potrenowac przed Dakarem. Jak kolega wspomnial warunki wprost wymarzone. Tylko zeby jechac na 100% to musi byc zabezpieczenie a tu nie wiadomo kiedy grzybiarz wyjdzie. Ale sa warunki, niekoniecznie na duze szybkosci choc kolega ciagnal Defenderem 130km/h, niektore odcinki na to pozwalaja.

sochoW
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 19
Rejestracja: pn 05 lip, 2010
Kontaktowanie:

Postautor: sochoW » ndz 08 sie, 2010

No i powrocilismy. napisze krotko, jesli ktos chce pobawic sie w off-road to tam sa do tego wspaniale warunki. Tereny, ktore czasami trudno ogarnac wzrokiem, w wiekszosci przewazaja nieuzytki. Jezdzic mozna doslownie wszedzie pod warunkiem, ze wie sie gdzie. Bez przewodnika nie warto. Przez dwa dni przebijalismy sie od granicy do Baltyku, potem dzienny odcineczek w okolicach Kaliningradu, ktory byl moim skromnym zdaniem megasuperhiperwypasiony. Warunki odpowiadaja tym, ktore spotkac mozna na najwiekszych imprezach u nas, mega bloto, mega podjazdy, zjazdy, stare zarosniete drogi, przeprawy przez rzeki, kamloty i generalnie wszystko to, co lubimy najbardziej. A najwazniejsze, ze nikt nie pogoni, nie wypisze mandatu, nie naubliza. Temat bedziemy kontynuowac, w pazdzierniku chcemy zorganizowac kolejny wyjazd, dla turystow oraz dla bardziej ambitnych z mocnymi wyciagarkami i wytrzymalymi mostami. Generalnie bez wyciagrki nie warto ale mozna probowac w teamie.


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości