O paleniu papierosów Polaków dyskusje

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
piotr b
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: pt 30 mar, 2007
Lokalizacja: BŁOTNO

Postautor: piotr b » ndz 21 lis, 2010

a ja nie palę i nigdy nie paliłem ,ale trochę szkoda mi palaczy ... :567: , to tak jakby nam sprzedawali samochody ,dobrze na tym zarabiali (vat,akcyza itp.),ale poruszać się można by było nimi tylko po własnym podwórku :566:

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » ndz 21 lis, 2010

[quote="piotr b"]a ja nie palę i nigdy nie paliłem ,ale trochę szkoda mi palaczy ... :567: , to tak jakby nam sprzedawali samochody ,dobrze na tym zarabiali (vat,akcyza itp.),ale poruszać się można by było nimi tylko po własnym podwórku :566

mi też szkoda palaczy wierz mi ale tylko tych na oddziałach bez płuca a widziałam nie jedno a najgorsze jest to zwe bez płuca z drenami i ssakiem i w toalecie widziałam jak palą dalej ,masz racje naprawdę trzeba ich załować są biedni :cry: jestem żywym przykładem że można rzucić palenie nie robie tego od 13 lat ale trzeba CHCIEĆ,pozdrawiam :wink:
Agnieszka

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » ndz 21 lis, 2010

ale naprawdę nie potrzebnie :) Są wolnymi ludźmi i naprawdę mają rozumek i wiedzą że tak się może skończyć. Jeszcze raz apeluję o rozsądek w opiece Państwa nad obywatelami. Bo wszystko można próbować wytłumaczyć troską.

Tak na marginesie jak wyobrażasz sobie ściemę w dwóch różnych pomieszczeniach?

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » pn 22 lis, 2010

pytanie mam, czy ktoś ogarniał temat z paleniem w aucie, bo ploty chodzą że też nie wolno... pić wolno puki kierownik trzeźwy a palić nie? :shock: pytanie dla mnie ważne bo mam odruch bezwarunkowy, trzaśnięcie drzwiami->kiep. ale żeby nie było ->dobrze mi z tym :?

Awatar użytkownika
Andrzey
4X4 Szczecin
Posty: 1272
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: www

Postautor: Andrzey » pn 22 lis, 2010

kaniesia pisze:...a ty słyszałeś o demokracjii która mamy bo ja tak ale u nas tylko na papierze...
Zaczynasz dostrzegać, że gdzieś dzwonią, jeszcze tylko nie wiesz, w którym kościele.
Podstawą tejże demokracji jest własność prywatna, którą dyskutowana ustawa narusza.
Czyli jak przegłosujemy większością, że taka oto wola ludu, to będziesz we własnym domu chodzić tylko i wyłącznie w sraczkowatym sweterku w różowe groszki?
Nie mylmy pojęć :roll:
Jeśli coś się nie daje naprawić, to znaczy, że nie było zepsute.

4.2 DONKEY

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » pn 22 lis, 2010

cookie pisze:ale naprawdę nie potrzebnie :) Są wolnymi ludźmi i naprawdę mają rozumek i wiedzą że tak się może skończyć. Jeszcze raz apeluję o rozsądek w opiece Państwa nad obywatelami. Bo wszystko można próbować wytłumaczyć troską.

Tak na marginesie jak wyobrażasz sobie ściemę w dwóch różnych pomieszczeniach?


wyjście na 2 minuty na papierosa to tyle co co wyjście do toalety czy to tak wielka różnica ,co do aut to nie wiem petio ,ale wchodzi jakś ustawa o alkoholu więc zostaje nam soczek zresztą pyszny w Mefisto i herbatka :!: oczywiście żartowałam :lol: pozdrawiam Andrzeyu :wink:
Agnieszka

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » pn 22 lis, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=m00udFijVf0
myślę że to odpowiedni kawałek na podsumowanie :)

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » pn 22 lis, 2010

Agnieszka

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » pn 22 lis, 2010

gdyby papireosy nie były tak szkodliwe jak są -wiem wiem jest wiele innych używek i produktów codziennego uzytku które szkodzą a używamy i jemy-to bym zbastowała ale nic nie poradze że mam takie zdanie oto moje podsumowanie ,temat uważam za rzeką i zakończony ,każdy robi ze swoim zyciem co chce zbierając potem plony złe lub mniej dobre albo dobre ,koniec :wink:
Agnieszka


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości