pomoc w organizacji

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

pomoc w organizacji

Postautor: petio » sob 19 gru, 2009

wymyśliło mi się by na wiosnę zorganizować imprezę pod kryptonimem sprzątanie nad morzem w naszym województwie... no aż wstyd za nasz gatunek co i gdzie ludzie wyrzucają. impreza minimum 2dniowa, dla hardych do oporu(no.powiedzmy tydzień). obóz zapewniony(namioty 10osób lub własne) odbiór śmieci zapewniony(kamaz co wie gdzie grzecznie oddać), zapewnione też poranne wędkowanie(stawik niestety bez możliwości przejazdu-jedyny warunek!!!)jedzonko też się jakieś bałtyckie smakołyki znajdą. tyle że teren zrobiłem trzy razy i nuda i czysto(prajwat). trza by trochę poszerzyć zasięg.
moja prośba o podpowiedź jak się za to zabrać. gdzie uderzać i co potrzeba i od kąd trzeba zacząć pytać, wiem że nad morzem to nie łatwo, oczywiście wydmy i plaż wykluczamy. wszyscy wiedzą że nie wolno.
ja to blady jestem w tym temacie więc liczę na wasze doświadczenie
pewu. emalie. odpowiedzi. z góry dzięki
jak nie wyjdzie to będzie na prajwacie, kilka rundek, posiadówa...
pozdrawiam

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10027
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » sob 19 gru, 2009

Piotrek, napisz ten tekst jeszcze raz , bo coś nie zrozumiałem 8) .
Tzn czesz zrobic akcję sprzątania nad morzem ??, ale co , plaża, wydmy pas nadmorski ?. Pod jakim pretekstem ? Czy po prostu taka akcja spontan z jazdą po plaży i zbiórce śmieci !!
Weź no może przeredaguj swój tekst raz jeszcze proszę.
A w sprawie pozwoleń, to nastaw sie na "schody", [pierwsze kroki kieruj do Urzędu Morskiego]
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » sob 19 gru, 2009

jak zaczniesz juz walic do drzwi urzedu morskiego to daj znac. Kolegi ojciec tam pracuje i zajmuje sie wlasnie pasem nadmorskim wiec moze on cos pomoze

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » sob 19 gru, 2009

:lol: sorki. widać słowo pisane nie jest moim atrybutem,
nie żeby od razu jakaś akcja, raczej pojeździć i przy okazji oddać kilka lodówek na złom. no i zapolować na szczupaka.
nie brałem pod uwagę jazdy po plaży ani wydmach, nikt mi przecież na to zgody nie da. raczej po okolicach nadmorskich miejscowości.
a chciałbym zacząć interesować się tymi pozwoleństwami bo może w przyszłości coś dobrego by z tego wyrosło. tylko nie wiem od kogo zacząć pytać o wytycznie trasy. bo domyślam się że to nie takie proste

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10027
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » sob 19 gru, 2009

Oj to długa i meczaca droga przed Tobą -hahahahaah.
Ale good luck !
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
Willi
nawigator
Posty: 554
Rejestracja: wt 11 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Willi » sob 19 gru, 2009

to może łatwiej będzie rozmawiać z wojskiem za Pogorzelicą mają dużo ciekawych terenów.
autobusy i tramwaje.... GR Long

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » ndz 20 gru, 2009

:thumleft: świetny pomysł, to kilkanaście minut drogi od rzeczonego obozu. chyba nawet wiem gdzie to jest.

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » pn 01 mar, 2010

no i byłem i zobaczyłem i faktyczne schody... w urzędzie gminy rewal chyba nie potraktowano mnie zbyt poważnie, jedno co dobre to że mogą mi przesłać namiary do właścicieli dużych terenów, którzy coś tam kombinują. wypożyczalnie quadów i tam gdzie samoloty. ale pewnie sosu by chcieli, a ja nie chcę płacić a jak już to jakoś rozsądnie. a w wojsku, ładna pani w mundurze (jakby miała przeczytać to pozdrawiam!)prosiła żeby przekazać wszystkim, żeby w tym terminie absolutnie nie wbijać się na te tereny, bo może zaboleć. ale numery wymieniliśmy 8)
jednak nie odpuszczam, chopy z wolina i kamienia jakoś sobie radzą, u nich będę szukał rad.

Awatar użytkownika
martii
menager wklejonych
Posty: 368
Rejestracja: śr 28 maja, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: martii » pn 01 mar, 2010

Willi pisze:to może łatwiej będzie rozmawiać z wojskiem za Pogorzelicą mają dużo ciekawych terenów.


a przesiedziales u mnie pol dnia w niedziele i nic nie mowiles, a bylo sie pytac

bo ja jestem z Pogorzelicy :lol: , no z 20 lat tam mieszkalem

jak bede u rodzicow to pogadam ze znajomymi, czy takie cos ma szanse bytu

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » wt 02 mar, 2010

zgubiła mnie niewiedza :lol:
fajnie jak możesz przy okazji coś podpytać.
ja jeszcze też będę atakował. ogólnie na butach mnie z nikąd nie wywalili i nawet jakieś chęci są.

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » śr 12 maja, 2010

uprzejmie informuje że z powodów "różnych" zwyczajowo zawaliłem temat :oops: . takie tam i wogle
tej wiosny już nie wyrobię, w sezonie wakacyjnym tylko machanie palcem typu nununu zobaczyłem :shock:
nadzieji nie tracę, śmiechu dużo mam z tego bo to trochę jak przychodzi baba do lekarza, tylko że tu ja z ciepla woda pod urzedem 8) z termosa :lol:
na jesień walczę, odświeżę topic

Awatar użytkownika
LSD
4X4 Szczecin
Posty: 2528
Rejestracja: sob 17 mar, 2007
Lokalizacja: Dobra

Postautor: LSD » czw 13 maja, 2010

Petio, błagam, pisz zdaniami. Na początku wielka litera, w środku przecinki, na końcu kropka. Strasznie ciężko czyta się Twoje dłuższe teksty.

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10027
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » czw 13 maja, 2010

LSD pisze:Petio, błagam, pisz zdaniami. Na początku wielka litera, w środku przecinki, na końcu kropka. Strasznie ciężko czyta się Twoje dłuższe teksty.

Hahahaha
True
:lol:
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » czw 13 maja, 2010

Sorki :oops: . Się poprawię. No chodzi o to, że mi nie wyszła ta wycieczka i chcę spróbować jesienią. I bez ściemniania wypisałem, że jest w tym trochę mojej winy, że nie wyszło. Zależało mi na tym, 2kamazy na mnie czekały i 6km trasy już rozplanowane. Jednak kontuzje, awarie i ludzie :lol: . Wszystko się złożyło na to, że nie dotrzymałem słowa włodarzom terenów... Rozumieją sytuację i pozwolili ciągnąć temat po wakacjach, podobno ze względów bezpieczeństwa wczasowiczów. :roll: Ładniej?

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » czw 13 maja, 2010

Stary, teraz niczym Mickiewicz :)

Robo Lis
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 121
Rejestracja: pn 23 mar, 2009

Postautor: Robo Lis » pt 14 maja, 2010

Czytam i czytam i jakoś sedna nie mogę się dopatrzyć. Wygląda na to, że podstawowy cel zamierzanej akcji to sprzątanie terenu. Jeżeli tak jest to moim zdaniem wystarczy jedno, mądrze spreparowane pismo do odpowiedniego urzędnika i już.
Oczywiście więcej śmieci zapewne można znaleźć po sezonie "plażowym" i wtedy taka akcja będzie treściwsza. Zapewne i przed sezonem jest co zbierać.
W takim wydaniu każdy właściciel terenu będzie zadowolony z prac porządkowych.
Ale jeżeli misja polegać ma na przejechaniu kolumną samochodów terenowych z punktu A do punktu B i wywiezieniu kilku worów ze śmieciami to rodzi się zasadnicze pytanie. Co to za teren ?

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » pt 14 maja, 2010

Bardzo dobrze kombinujesz i to słuszna uwaga. Znowu moja gafa. Zapomniałem o tym napisać. Sprzątanie wypada z planu. Nie dotyczy to już uczestników domniemywanej wciąż wycieczki, chyba że ktoś się będzie nudził i pomoże mi przed wycieczką coś tam ogarnąć. Urzędnicy odesłali mnie na prywatne tereny, fajni ludzie i przy obiedzie(DZIĘKI WUJA!!!!)zgodzili się na to o co prosiłem, jednak warunkiem jest to, że posprzątam wcześniej. A potem hulaj dusza. Poligon nadal jest dla mnie tematem nie odkrytym, więc może trasa się wydłuży.
Moim zdaniem z tym sprzątaniem, to problemem nie są plażowicze, i to nie ma nic do rzeczy. Bo wydaje mi się, że nie wielu z nich zapuszcza się tak daleko w głuszę, od bursztynów i zapiekanek. Najbardziej naśmiecone jest przez tych, co buduja dom za 0,5mln a nie mają 200pln na kontener na śmieci.
A teren... no nie ukrywam, szału nie ma, są fajne podjazdy i zjazdy, trawersy i sypki piach. Jednak wiem, że jest tu kilku takich kombinatorów, że znajdą dla siebie jakieś wyzwania. Tym bardziej że to tylko dla zabawy, jak jeździć no to jeździć, a jak wypoczywać, to bałtyk prawie tuż za rogiem. Ja tam wolę pochasać ale przecież nikogo do trasy nie przywiąże, niech się opala, a telefony są więc się odnajdziemy.
Nie mam zamiaru robić rajdu, tylko mam mam opcję i wizję to czemu nie... Żebym organizował rajdy przyjdzie czas, ja jeszcze raczkuje w tym temacie :wink:

BTW. ale esej wywaliłem, na maturze tyle nie napisałem :lol:

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » sob 15 maja, 2010

ten Bałtyk za rogiem i na komórke jak by coś :wink: teren też ale wypad turystyk a potem plażaaaaa :P i ciepły :?: sychy :?: piach :D
Agnieszka

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » sob 15 maja, 2010

no coś w ten deseń, tak to widzę, chodzi głównie o zabawę, aktywny wypoczynek, świeżego szupaka z nad ognicha z ważywami i inne specyjały. niestety pogody nie zamówię, chociaż... może... 8)

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » sob 15 maja, 2010

pogoda to będzie ale chyba w przyszłym roku a ten szczupak to aż mi ślinka pociekła pychota :wink:
Agnieszka


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości