SAT Off Wigilia 2011

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Wojtek N.
nawigator
Posty: 516
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Wojtek N. » ndz 04 gru, 2011

Diabeł pisze:Wojtus "PRAWIE" jak wiesz robi czasami BardzoDuzo roznice...


No tak,jak są "zgony" to nocne czuwanie, jak jest"stado baranów" to pasterka :690:
Prawdziwa sztuka kultury się nie boi.
XJ 93 Sport 5 x 0,5 l

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5106
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » pn 05 gru, 2011

pomijając powyższe nie na temat posty chciałem powiedzieć że mam strój świętego mikołaja, przywiezie go Agnieszka przybywając z południa... hmm zawsze myślałem że św. Mikołaj jest z północy ;)
....

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » pn 05 gru, 2011

Mamy strój Mikołaja ,tylko nie ma brody i wąsów ,ponieważ jest z północy i był gejem :682:

TO SŁOWA I ODPOWIEDŻ GSZYPA :682:
Agnieszka

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3912
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » pn 05 gru, 2011

koniec o pierdołach ...

ktoś może , policzył ile ludu przybędzie :681: co bym wiedział ile wody do grochowej nalać :668: :690:

Kaniesia, proszę, weź to ogarnij kobiecym okiem ...
Honker 2324

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5106
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » pn 05 gru, 2011

Darek... pisze:koniec o pierdołach ...

ktoś może , policzył ile ludu przybędzie :681: co bym wiedział ile wody do grochowej nalać :668: :690:

Kaniesia, proszę, weź to ogarnij kobiecym okiem ...


jak będzie brakować to będzie rzadsza hihihi
....

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » wt 06 gru, 2011

Benes pisze:
Darek... pisze:koniec o pierdołach ...

ktoś może , policzył ile ludu przybędzie :681: co bym wiedział ile wody do grochowej nalać :668: :690:

Kaniesia, proszę, weź to ogarnij kobiecym okiem ...


jak będzie brakować to będzie rzadsza hihihi




Post był podyktowany przez gszypa ,ogarniać nie mam co bo tego tu się nie da ,strój Mikołaja zapasowy przyniósł gszyp od szwagra ,nie ma tylko brody z wąsami ,jezu jacy sztywniacy normalnie kółko rózańcowe .Róbta se co chceta a jeśli ma być tak naprawdę tradycyjnie to po co wóda i grzaniec ?W okresie tym moim kobiecym okiem tego przy stole Wigilijnym nie słyszałam o takiej Tradycji i nigdy tego nie preferowałam przy stole .Przy 1 i 2 dniu Świąt okej ,ale nie w Wigilię :692: Więc Darek nie każ MI się ogarniać .



Jest to sprawa budząca wiele kontrowersji. Dla osób wierzących Święta Bożego Narodzenia to okres nie tylko wolny od pracy i czas spotkania z rodziną, ale także ważne przeżycie duchowe. Wigilia jest oczekiwaniem na narodzenie Jezusa, wielką radością.

Nie jest to zwyczajna wystawna kolacja dla rodziny, podczas której chcemy się dobrze bawić, dlatego alkohol na stole jest w tym wypadku nie na miejscu.

Jednak są oczywiście rodziny, które urządzają wigilie według starych zwyczajów, jest puste miejsce przy stole, 12 potraw, ale przeżycie duchowe nie ma tu aż takiego znaczenia, takim ludziom nie można zabronić postawienia obok karpia wina, czy flaszki na stole.

Jest to decyzja indywidualna i uzależniona od tego, jak chcemy przeżyć te Święta.

Czy po prostu odpocząć, czy podejść do tego duchowo. W tym drugim przypadku alkohol może nam to uniemożliwić.



Wbiłam się w temat Wigilijny czy znowu same pierdoły :665: Mam szkołe na 17 w ten dzień ,ale przyjeżdzam tylko i wyłącznie dla tradycji i swojej rodziny ,więc zniesiesz mnie Darek te pare godzinek o północy znikam niczym kopciuszek ,wytrzymasz ,Wesołych Świąt .Mówiłam gszypowi żeby post o Mikołaju geju wklepał se sam !!!!
Agnieszka

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » wt 06 gru, 2011

kaniesia pisze:

Wbiłam się w temat Wigilijny czy znowu same pierdoły :665:


z pewnością nie na temat , pytanie było inne.

Darek... pisze:koniec o pierdołach ...

ktoś może , policzył ile ludu przybędzie :681: co bym wiedział ile wody do grochowej nalać :668: :690:



dolej, dolej.
ślubny mówi że też przybędziemy :690:
i chochle przywieziemy.
i kutię przywieziemy,
nie wiem czy na noc zostajemy....

aha. jak nie będę mieć Napoleona, to znajdę jakiegoś godnego zastępcę :688:
Ostatnio zmieniony wt 06 gru, 2011 przez Kora, łącznie zmieniany 1 raz.
_____________________

_____________________
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » wt 06 gru, 2011

Kora pisze:
kaniesia pisze:

Wbiłam się w temat Wigilijny czy znowu same pierdoły :665:


z pewnością nie na temat , pytanie było inne.

Darek... pisze:koniec o pierdołach ...

ktoś może , policzył ile ludu przybędzie :681: co bym wiedział ile wody do grochowej nalać :668: :690:



dolej, dolej.
ślubny mówi że też przybędziemy :690:
kutię przywieziemy,
nie wiem czy na noc zostajemy....

aha. jak nie będę mieć Napoleona, to znajdę jakiegoś godnego zastępcę :688:




Wow,ale nie załapałaś tematu kora,dolej ,dolej tak to załapałaś .Czlowiek nie wielbłąd napić się musi :682: Jestem abstynentką alkoholową i tytoniową ,ale każdy robi w Wigilie czy to 4x4 czy domową co chce :668:
Agnieszka

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » wt 06 gru, 2011

kaniesia pisze:


Wow,ale nie załapałaś tematu kora,dolej ,dolej tak to załapałaś .Czlowiek nie wielbłąd napić się musi :682: Jestem abstynentką alkoholową i tytoniową ,ale każdy robi w Wigilie czy to 4x4 czy domową co chce :668:


czy Ty chociaż czasami czytasz to co napiszesz? czy słowotok leje się z klawiatury byle się lał?
_____________________



_____________________

Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

Awatar użytkownika
darek.z
4X4 Szczecin
Posty: 1430
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: okolice Szczecin

Postautor: darek.z » wt 06 gru, 2011

Kaniesia przecież nikt tu nie pisze o alkoholu tylko ty. Wyluzuj. Po co się nakręcasz.

Teraz będzie twoja długa nikomu nie potrzebna odpowiedź.

Darek wyczyść temat łącznie z moim postem.

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » wt 06 gru, 2011

darek.z pisze:Teraz będzie twoja długa nikomu nie potrzebna odpowiedź.

.


:580:
_____________________



_____________________

Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » wt 06 gru, 2011

Dziękuję za wieczór wigilijny ,będe duchem z wami ,Wesołych Świąt dla wszystkich kochani ,co trzeba przywiozą dzieci z gszypem.
Agnieszka

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10028
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » wt 06 gru, 2011

No !
I tu też zwyczajowo milusio !



Weźcie Wy pyszczący się K.URWA ogarnijcie. Zawsze musi ktoś nasrać w wentylator i się przez to każdemu dostaje ??
Nasza "wigilia" to po prostu kolejny pretekst do spotkania się w miłym towarzystwie, a "dorabianie ideologii do srania", ze wigilia, że wiara, że inne pierdoły sa chyba nie na miejscu. bo z tego co mnie ma starcza geriatryczna pamięć nie myli to wigila się odbywa od paru setek lat nie 10 a 24 grudnia. więc jeżeli ktoś chce, nie tę wieczerzę sobie spokojnie obchodzi wtedy , kiedy jest na to czas !
To tyle.

DO AGNIESZKI K.
Weż no się laska ogarnij proszę i tu fochami nie strzelaj i prosze nas tu nie szantażować swą obecnością czy też absencją. Pakuj d.upę do swje legendy i napieraj na "świecką wigilię" a na pewno będziesz mile widziana.
Ho-ho-ho :682:
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » wt 06 gru, 2011

prezes pisze:

Nasza "wigilia" to po prostu kolejny pretekst do spotkania się w miłym towarzystwie, a "dorabianie ideologii do srania", ze wigilia, że wiara, że inne pierdoły sa chyba nie na miejscu. bo z tego co mnie ma starcza geriatryczna pamięć nie myli to wigila się odbywa od paru setek lat nie 10 a 24 grudnia. więc jeżeli ktoś chce, nie tę wieczerzę sobie spokojnie obchodzi wtedy , kiedy jest na to czas !
To tyle.




i przemówił Najjaśniej Nam Panujący i rzekł prawdę najprawdziwszą ... HOWK
_____________________



_____________________

Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

Awatar użytkownika
gszyp
4X4 Szczecin
Posty: 2010
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: gszyp » wt 06 gru, 2011

Kaniesia i Kora proszę się nie drapać Wigilia powinna łączyć w miłości a nie dzielić :682:

Darek... do dzieła

ale będę miał jazdę :690:
Nissan Pathfinder R51 "Pafik"


WARSZTAT 4X4 SZCZECIN UL.DĄBSKA 28 TEL 602277313
https://www.facebook.com/AUTOMOBILE-KAN ... 281961075/

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » wt 06 gru, 2011

gszyp pisze:Kaniesia i Kora proszę się nie drapać Wigilia powinna łączyć w miłości a nie dzielić :682:

Darek... do dzieła

ale będę miał jazdę :690:


po 1 nie drapię się i nie pyszczę
po 2 zwróciłam tylko uwagę Twojej żonie, że należy czytać ze zrozumieniem, nie odpowiadać nie pytanym i czasem -zanim się kliknie "wyślij" -przeczytać co się napisało..
po 3 no cóż, współczuję....
:690:
Ostatnio zmieniony wt 06 gru, 2011 przez Kora, łącznie zmieniany 1 raz.
_____________________



_____________________

Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

Awatar użytkownika
gszyp
4X4 Szczecin
Posty: 2010
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: gszyp » wt 06 gru, 2011

a to po3 to już jest zbędne

kochajmy się :682:
Nissan Pathfinder R51 "Pafik"


WARSZTAT 4X4 SZCZECIN UL.DĄBSKA 28 TEL 602277313
https://www.facebook.com/AUTOMOBILE-KAN ... 281961075/

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » wt 06 gru, 2011

gszyp pisze:a to po3 to już jest zbędne

kochajmy się :682:


to Ty napisałeś o cztery słowa za dużo, nie ja.

no i oczywiście popieram, lov lov :588:
_____________________



_____________________

Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » wt 06 gru, 2011

piszę raz jeszcze bo może umknąć w ogólnej dyskusji...


Benes dopisz nas do listy-
Tamliny-2 sztuki- kutia- nocleg-nie wiemy?
_____________________



_____________________

Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » wt 06 gru, 2011

gszyp pisze:a to po3 to już jest zbędne

kochajmy się :682:




gszyp ,wal się i pilnuj śrubek w pracy.Przywykłam do siedzenia w domu ,wiesz coś o tym prawda?
Agnieszka


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości