Quo vadis ofrołdzie ?

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » pn 19 mar, 2012

Problemu by nie było, gdyby do organizowania zabrało się więcej osób, tak by np. na co 5 pieczątce był ktoś a'la sędzia , kto mógłby oceniać poprawność manewru lub naruszenie regulaminu. Oczywiście jest to nierealne, bo nasi kochani organizatorzy się nie rozdwoją lub nie roztroją. Pamiętajmy, że startujących jest wielu ale tych co biorą na siebie trud zorganizowania imprezy jest zdecydowanie mniej. Może nie wkurzajmy ich za bardzo, bo zaraz nam Tamlin, Kora i Nemur środkowy paluch wystawią i d.upa nie powitanie wiosny będzie za rok.

Awatar użytkownika
LSD
4X4 Szczecin
Posty: 2528
Rejestracja: sob 17 mar, 2007
Lokalizacja: Dobra

Postautor: LSD » pn 19 mar, 2012

przem68 pisze:Więcej dystansu Panowie i Panie, więcej wewnętrznego spokoju i harmonii, a wszystkim będzie żyło się łatwiej ! :684: :684: :684:


Przem ty to potrafisz ukoić i uspokoić
Powienienś w jakiejś poradni pracować :668:
Już jestem spokojny...jestem spokojny...jestem spokojny...jestem spokojny...jestem.... :505:

Martwię się tylko o Prezia. Jakiś taki markotny ostatnio.

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4668
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » pn 19 mar, 2012

Danka pisze:Problemu by nie było, gdyby do organizowania zabrało się więcej osób, tak by np. na co 5 pieczątce był ktoś a'la sędzia , kto mógłby oceniać poprawność manewru lub naruszenie regulaminu. Oczywiście jest to nierealne...

Realne i wykonalne ...oraz kosztowne
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
przem68
4X4 Szczecin
Posty: 643
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: przem68 » pn 19 mar, 2012

LSD pisze:
przem68 pisze:Więcej dystansu Panowie i Panie, więcej wewnętrznego spokoju i harmonii, a wszystkim będzie żyło się łatwiej ! :684: :684: :684:


Przem ty to potrafisz ukoić i uspokoić
Powienienś w jakiejś poradni pracować :668:
Już jestem spokojny...jestem spokojny...jestem spokojny...jestem spokojny...jestem.... :505:

Martwię się tylko o Prezia. Jakiś taki markotny ostatnio.


zawsze do usług :690: :689: :690:
Jutro będzie dzisiaj. Tyle, że dopiero jutro. ;-)

Awatar użytkownika
mycha
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 146
Rejestracja: wt 21 lut, 2012

Postautor: mycha » pn 19 mar, 2012

LSD pisze:Martwię się tylko o Prezia. Jakiś taki markotny ostatnio.



Też dziś tak pomyślałam ,Piotrze, I love you in the spring :676:
ONLY JEEP :):)

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10027
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » pn 19 mar, 2012

Piętnowanie łosi nie ma sensu.
Oszustów i wychujkarzy orgi po prostu mogą nie wpuszczać na imprezy [ale wcześniej są potrzebne dowody]

Rozpoczynając ten topic chciałem tylko zwrócić co poniektórym uwagę , że można być po prostu człowiekiem.
Dla bardziej wyedukowanych napisze nawet ze trzeba być HOMO SAPINES.
Ze istnieje coś takiego jak koleżeńskość, bezinteresowność i zdrowa rywalizecja.
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
siva explozja
menager wklejonych
Posty: 460
Rejestracja: pn 31 paź, 2011
Lokalizacja: stetin

Postautor: siva explozja » pn 19 mar, 2012

tak. ale żeby było o co się bić np. o miljon baksów za pierwsze, a my "wszyscy" tak naprawde to ścigamy się po "złote kalesony" i sześciopak żuuubra. a Zwieracze spięte że.....,

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » pn 19 mar, 2012

Wszystko prawda . Jest jednak wytlumaczenie takiego zachowania i uwazam ze dosc racjonalne, mianowicie osobniki tak postepujace sa poprostu niedowartosciowane i miejscem probuja pokazac swoja meskosc ( pawie naprzyklad maja wielkie ogony i zeby zainteresowac samice popierniczaja z takim ogonem upstroszonym w rozne kolory zeby zdobyc partnerke nic pozatym ) i ze som bardziej mescy niz reszta meskich czlonkow rajdu :D

Uwazam ze wiekszosc z nas jest bardziej meska od takich osobnikow bo potrafimy sie porozumiec i pomoc sobie nawzajem przy okazji popieprzyc o glupotach a rywalizacja w naszym wypadku polega na droczeniu sie miedzy soba i milym spedzeniu czasu.

Tako rzecze Diabel :P

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10027
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » pn 19 mar, 2012

Normalnie nie poznaje kolegi :688:

Chyba Ci Diable coś Gocha dosypuje do żarcia, że tak mądrze gadasz.

:688:
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » pn 19 mar, 2012

prezes ja zawsze madrze gadalem ale sie wstydzilem przy wszystkich :P Pozatym wiesz prawie 30 na karku to trzeba sie dobrze zachowywac :D

Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » pn 19 mar, 2012

Diabeł pisze:prezes ja zawsze madrze gadalem ale sie wstydzilem przy wszystkich :P Pozatym wiesz prawie 30 na karku to trzeba sie dobrze zachowywac :D


W związku z czym postanowiłeś zacząć swoją przemianę z poczwarki w motyla od opowieści o postrzale w tyłek :690: :690: :690:

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3408
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Abo » wt 20 mar, 2012

Danka pisze:
Diabeł pisze:prezes ja zawsze madrze gadalem ale sie wstydzilem przy wszystkich :P Pozatym wiesz prawie 30 na karku to trzeba sie dobrze zachowywac :D


W związku z czym postanowiłeś zacząć swoją przemianę z poczwarki w motyla od opowieści o postrzale w tyłek :690: :690: :690:

Nawet skrzydełka rozłożył :688:
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5105
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » wt 20 mar, 2012

tylko obserwowane OSy pozwolą na usunięcie szkodliwych bez mózgowych jednostek...
....

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » wt 20 mar, 2012

Chcialem pokazac sie z jak najlepszej strony a wyjszlo jak zawsze :P

Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » wt 20 mar, 2012

Diabeł pisze:Chcialem pokazac sie z jak najlepszej strony a wyjszlo jak zawsze :P

Ej tam, mi się podobało :676:

Awatar użytkownika
mycha
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 146
Rejestracja: wt 21 lut, 2012

Postautor: mycha » wt 20 mar, 2012

prezes pisze: że można być po prostu człowiekiem.
prezes pisze:ze trzeba być HOMO SAPINES.
prezes pisze: koleżeńskość, bezinteresowność i zdrowa rywalizecja.


Dokładnie... Piotrze :)

Diabeł pisze:Tako rzecze Diabel



ładnie to rzekłeś, aż mi tatuarze spłyneły do kostek,których nie mam :) :) nie ,serio w porzo żeś rzekł ,yo :):)
Ostatnio zmieniony wt 20 mar, 2012 przez mycha, łącznie zmieniany 3 razy.
ONLY JEEP :):)

Awatar użytkownika
nemur
Operator wyciagarki
Posty: 263
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009

Postautor: nemur » wt 20 mar, 2012

Panowie i Panie trza zacząć od siebie a potem czepiać się innych. Sam byłem świadkiem nie udzielenia pomocy,zajechaniu drogi w bagnie i zablokowaniu wyjazdu innej załodze na 15 min. Nie będe mówił kto i gdzie, bo to do niczego nie prowadzi, ale widzimy innych, a nie siebie :!!:

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5105
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » śr 21 mar, 2012

jeżeli chodzi o udzielanie pomocy to moim skromnym zdaniem od udzielania pomocy jest organizator... oczywiście kiedy pomaga odnotowuje to aby odjąć punkty. Owszem jedna załoga może poprosić drugą o pomoc, a druga nie jest bezwzględnie zobowiązana do jej udzielenia, nie możemy zapominać o zasadach "ferplay". Na rajd jedzie po to aby dobrze bawić się oraz rywalizować.
....

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5838
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » śr 21 mar, 2012

Mi się wydaje, że wiele gorzej niż kiedyś nie jest. Po prostu jest więcej uczestników więc i więcej świerzaków a w tym wielu takich co myślą że jak już mają terenófkę za zylion szelestów i z 300 osiołków pod maską to są fajni i trzeba ich szarpać na każdym kroku bo pakują się wszędzie gdzie się da.
Akurat na tym rajdzie byli tacy którzy przed wjazdem do pieczątki spytali czy jak nie dadzą rady sami to im pomożemy i w tedy to nie widzę problemu ale spotkaliśmy również takich którzy najpierw się wpakowali bez sensu ( Ok mogą jeszcze nie mieć doświadczenia myślę podbiję swoje i spytam czy pomóc) lecz tu nagle piekielny ryk potwora, 300 osiołków poszło w ruch winda zapięta i zwija (za treesafer robiła kurtka na której była owinięta stalówka :674: )a prawa noga robi dziurę w podłodze, słychać jak automat wrzuca dwójkę potem trójkę woda leci na 15m w górę, istny tajfun. Podchodzę do kierowcy i mówię że jak się zwija to gazu tylko aby aby żeby koła się obracały bo inaczej będzie szybciej szedł w dół niż do przodu na co on do mnie że przecież tak robi :692: to ja że robił inaczej to on że się gówno znam :667: i jak tu edukować?
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

flomaker
menager wklejonych
Posty: 415
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin;Kasztanowe

Postautor: flomaker » czw 22 mar, 2012

miastek pisze: ...Podchodzę do kierowcy i mówię że jak się zwija to gazu tylko aby aby żeby koła się obracały bo inaczej będzie szybciej szedł w dół niż do przodu na co on do mnie że przecież tak robi :692: to ja że robił inaczej to on że się gówno znam :667: i jak tu edukować?


Pomaga tu zaczynanie od słabszych maszynek. Łatwiej zapanować nad małą mocą i można nauczyć się czegokolwiek. Jak ktoś zaczyna realizować kaprys, a nie hobby, a stać go na potwora na simexach, to frezuje do jądra, bo w osobówce na prostej się sprawdzało prostowanie prawej nogi. No ale jak ma do wydania na zabawkę 50 czy więcej kPLN, to przecież do suzy nie wsiądzie, bo co sąsiedzi powiedzą.W of są małe prędkości, choć jak znamy wszyscy filmiki - da się odnieść obrażenia, a nawet ponieść śmierć przy kilkudziesięciu km/h - udowodnił to niestety w ubiegłym roku jeden z zawodników z doświadczeniem na swoim podwórku. Także mimo wszystko edukujcie "starsi" koledzy... edukujcie.
Never say die... up men and try !!!

Blazer S10 99"


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości