SAT Off Wigilia 2011

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » śr 30 lis, 2011

QFry+1 /nocleg/gołąbeczki ,chyba ze wolicie masło czosnkowe :690:
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
Dziku
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 798
Rejestracja: pn 14 kwie, 2008

Postautor: Dziku » czw 01 gru, 2011

to i to
Toyota Land Criuser Lj 70

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » czw 01 gru, 2011

qsma pisze:QFry+1 /nocleg/gołąbeczki ,chyba ze wolicie masło czosnkowe :690:



Masło czosnkowe, full ile wlezie.A gołąbeczki też lubię w waszym wykonie wszystko palce lizać zawsze wypada a wręcz nie wypada nie oblizywać paluszków.Jest to oznaką iż smakuje jak zwykle zwłaszcza masełko :684: W wigiliję wezmę od was przepis na słynne masełko :668: Jeśli da radę ,jeśli nie sekret.
Agnieszka

Awatar użytkownika
nemur
Operator wyciagarki
Posty: 263
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009

Postautor: nemur » czw 01 gru, 2011

Niestety nie będę mógł przybyć więc z mojej rezerwacji rezygnuję .Wyższe cele ale pomyślę o Was gdzieś na Śląsku .Miłej zabawy :662: :cry: :cry:

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5105
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » czw 01 gru, 2011

Mam pytanie
MA może ktoś ubiór mikołaja??? Bo może być z tym problem...
....

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » czw 01 gru, 2011

prezes pisze:W porozumieniu z orgiem Jest propozycja.
Rodzice mogli by kupić także jakies prezenty swoim dzieciom. coby dziatki nie były zdecydowanie wk..ione ze starzy dostają prezenty od "dziada mroza" a one nie.
Kwota i rodzaj prezentów dla swoich dzieci zostawiam już decyzji rodziców.




A może by tak zrobić 2 worki upominków -jeden dla dzieci drugi dla starszyzny i na zmiane wyciągać raz z jednego raz z drugiego podczas wręczania, dla dzieci z podpisanymi karteczkami dla kogo upominek a ten dla nas jak było w tamtym roku to co Miki wyciągnie .Ewentualnie jeden i rodzice również podpiszą prezenciki dla swych pociech i się bez strachu mogą mieszać razem w jednym worze-to tylko lużna propozycja . Stroju Mikiego nie posiadam ,ale napewno jak co roku się znajdzie :682: A gdzie ten z tamtego roku ?
Agnieszka

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5105
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » czw 01 gru, 2011

zeszłoroczny pożyczyłem... ale nie wiem czy da radę pożyczyć go znowu.
Z prezentami nie ma co mieszać jeden wór wystarczy prezenty podpisane dla dzieciaków, nie podpisane dla dorosłych, proste... święty mikołaj da sobie rade nawet jak by nie były podpisane
....

Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » sob 03 gru, 2011

Benes pisze:zeszłoroczny pożyczyłem... ale nie wiem czy da radę pożyczyć go znowu.
Z prezentami nie ma co mieszać jeden wór wystarczy prezenty podpisane dla dzieciaków, nie podpisane dla dorosłych, proste... święty mikołaj da sobie rade nawet jak by nie były podpisane

My mamy strój księdza, heheh ale to chyba nie to samo, chociaż Miki mógłby go założyć i dzieciakom by się coś pościemniało,ze Mikołaj to Mikołaj tylko trochę młodszy ,jak się jeszcze wahał czy zapuścić wąchy i brodę. Zabawa byłaby po snorkla, heheh
<Sorka, jeśli uraziłam czyjeś religijne uczucia , nie miałam zamiaru, poprostu jestem złośliwa z natury :686: >

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4668
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » sob 03 gru, 2011

Benes pisze:zeszłoroczny pożyczyłem... ale nie wiem czy da radę pożyczyć go znowu.

W piątek po mieście chodziła banda chyba ze 20. mikołajów, jakby jednego w łepetynę i do wora, to pewnie nawet by nie zauważyli braku... ;-)
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » sob 03 gru, 2011

Danka pisze:
Benes pisze:zeszłoroczny pożyczyłem... ale nie wiem czy da radę pożyczyć go znowu.
Z prezentami nie ma co mieszać jeden wór wystarczy prezenty podpisane dla dzieciaków, nie podpisane dla dorosłych, proste... święty mikołaj da sobie rade nawet jak by nie były podpisane

My mamy strój księdza, heheh ale to chyba nie to samo, chociaż Miki mógłby go założyć i dzieciakom by się coś pościemniało,ze Mikołaj to Mikołaj tylko trochę młodszy ,jak się jeszcze wahał czy zapuścić wąchy i brodę. Zabawa byłaby po snorkla, heheh
<Sorka, jeśli uraziłam czyjeś religijne uczucia , nie miałam zamiaru, poprostu jestem złośliwa z natury :686: >



Złośliwość to moja domena od urodzenia ,ej Danka zabierasz mi pozycję :682:
Ja mogę załatwić przebranie zakonnicy,też bliskoznaczne :689:
A tak na serio to chciałabym aby prezenty wręczał nam charyzmatyczny Nergal :622:
Agnieszka

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » sob 03 gru, 2011

kaniesia pisze:
Danka pisze:
Benes pisze:zeszłoroczny pożyczyłem... ale nie wiem czy da radę pożyczyć go znowu.
Z prezentami nie ma co mieszać jeden wór wystarczy prezenty podpisane dla dzieciaków, nie podpisane dla dorosłych, proste... święty mikołaj da sobie rade nawet jak by nie były podpisane

My mamy strój księdza, heheh ale to chyba nie to samo, chociaż Miki mógłby go założyć i dzieciakom by się coś pościemniało,ze Mikołaj to Mikołaj tylko trochę młodszy ,jak się jeszcze wahał czy zapuścić wąchy i brodę. Zabawa byłaby po snorkla, heheh
<Sorka, jeśli uraziłam czyjeś religijne uczucia , nie miałam zamiaru, poprostu jestem złośliwa z natury :686: >



Złośliwość to moja domena od urodzenia ,ej Danka zabierasz mi pozycję :682:
Ja mogę załatwić przebranie zakonnicy,też bliskoznaczne :689:
A tak na serio to chciałabym aby prezenty wręczał nam charyzmatyczny Nergal :622:


Zyje jakby sie ktos zastanawial czemu mnie nie bylo ... :evil:

Pozycje na :682: nieznam chyba ze na sniezynke -> zlosliwy nie jestem, lecz mam wrodzona umiejetnosc dopierdalanie do pieca

Kaniesia ja cie prosze przebranie zakonnicy kojarzy mi sie z hmmm 5 klasy tanim niemieckim filmem w ktorym jest tyle dialogu ze HoHoHo. Jak chcesz moge ci czarna msze odwalic tak przy okazji... Wojtek pasterke,a HerGrandeDonPrezesos Nocne czuwanie ...

Mozliwe ze pojawie sie z Gocha ale tylko na chwile bo mam 3 dni urlopu miedzy statkami... jak sie pojawimy to przywieziemy cos czego nikt niewymysli :D nocleg mam zapewniony w samolocie...

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » sob 03 gru, 2011

w związku z problemami technicznymi zrezygnowaliśmy z gołąbków ,i zrobimy smalczyk, ogóry i chleb własnego wypieku :689: reszta bez zmian :689:
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT



http://www.martechszczecin.pl

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5105
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » sob 03 gru, 2011

qsma pisze:w związku z problemami technicznymi zrezygnowaliśmy z gołąbków ,i zrobimy smalczyk, ogóry i chleb własnego wypieku :689: reszta bez zmian :689:


już od razu powiedz że ci się nie chce... :690:
Rok temu założeniem były potrawy wigilijne... a nie spotkanie się i po prostu wyżerka...
....

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » ndz 04 gru, 2011

Diabeł pisze:
kaniesia pisze:
Danka pisze:
Benes pisze:zeszłoroczny pożyczyłem... ale nie wiem czy da radę pożyczyć go znowu.
Z prezentami nie ma co mieszać jeden wór wystarczy prezenty podpisane dla dzieciaków, nie podpisane dla dorosłych, proste... święty mikołaj da sobie rade nawet jak by nie były podpisane

My mamy strój księdza, heheh ale to chyba nie to samo, chociaż Miki mógłby go założyć i dzieciakom by się coś pościemniało,ze Mikołaj to Mikołaj tylko trochę młodszy ,jak się jeszcze wahał czy zapuścić wąchy i brodę. Zabawa byłaby po snorkla, heheh
<Sorka, jeśli uraziłam czyjeś religijne uczucia , nie miałam zamiaru, poprostu jestem złośliwa z natury :686: >



Złośliwość to moja domena od urodzenia ,ej Danka zabierasz mi pozycję :682:
Ja mogę załatwić przebranie zakonnicy,też bliskoznaczne :689:
A tak na serio to chciałabym aby prezenty wręczał nam charyzmatyczny Nergal :622:


Zyje jakby sie ktos zastanawial czemu mnie nie bylo ... :evil:

Pozycje na :682: nieznam chyba ze na sniezynke -> zlosliwy nie jestem, lecz mam wrodzona umiejetnosc dopierdalanie do pieca

Kaniesia ja cie prosze przebranie zakonnicy kojarzy mi sie z hmmm 5 klasy tanim niemieckim filmem w ktorym jest tyle dialogu ze HoHoHo. Jak chcesz moge ci czarna msze odwalic tak przy okazji... Wojtek pasterke,a HerGrandeDonPrezesos Nocne czuwanie ...

Mozliwe ze pojawie sie z Gocha ale tylko na chwile bo mam 3 dni urlopu miedzy statkami... jak sie pojawimy to przywieziemy cos czego nikt niewymysli :D nocleg mam zapewniony w samolocie...


DIABEŁ !! zakonnicy habitu nie trawisz ,ale księdza tak hmmm nie żebym myślała o orientacji :688: Co do Nergala to lubie gościa a co do Świąt preferuję tradycyjne ,doszło czy napisać Ci kolędą :682: wszyscy mogą dowalać do pieca na forum tylko nie Kaniesia ,ale Kaniesia to nie w kij dmuchał ,czarną msze sam sobie odwal ,łeb Ci urwało znasz taki wyraz jak METAFORA , ja Cię prosze Diabełek czytaj posty ze zrozumieniem zanim o cokogokolwiek poprosisz ,zwłaszcza mnie


Czyli dalej nie ma przebrania Mikołaja a wywołał już małą dyskusję =)

PROSZĘ O NIE KASOWANIE POSTÓW,jest wolność słowa nikt nie przeklina i nie ubliża a wymienia uwagi ,to tak na zaś
Agnieszka

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5838
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » ndz 04 gru, 2011

...co za bełkot...
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » ndz 04 gru, 2011

Wesołych Świąt miastek-za to twoja twórczość jest powalająca -pozdrowienia dla Siwej :682:
Agnieszka

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5838
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » ndz 04 gru, 2011

... tak, tak, ... wzajemnie...
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5105
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » ndz 04 gru, 2011

oki wieści z trasy:

Długość 37km z czego ok 11km asfaltem.

START: godzina 10.00 (dziesiąta, zero zero!!) czekam kwadrans akademicki i jedziemy na trasę.
Dla tych co chcą monitorować drogę mogę przesłać tracka. Ci co chcą się spóźnić lepiej niech się zgłoszą ponieważ nie będę czekał na nikogo.
Trasa zróżnicowana, trochę pasa "ziemi niczyjej" w tym jeszcze dziewiczego, trochę piaskowni i żwirowni. Trasa ładna krajobrazowo.
Trasa na 3,5 godziny kiedy nie ma się 20 ogonków...
namiary na start w pierwszym poście
....

Wojtek N.
nawigator
Posty: 516
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Wojtek N. » ndz 04 gru, 2011

Diabeł pisze:Wojtek pasterke,a HerGrandeDonPrezesos Nocne czuwanie ...


Przeca to, prawie to samo Tojfelku :682:

qsma pisze: zrobimy smalczyk


Z wieloryba? Jeszcze nie kosztowałem :692:
Prawdziwa sztuka kultury się nie boi.
XJ 93 Sport 5 x 0,5 l

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » ndz 04 gru, 2011

Wojtus "PRAWIE" jak wiesz robi czasami BardzoDuzo roznice...


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości