Polska Terenowa Integracja 4x4 "Dla Choinki"

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
student
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 880
Rejestracja: wt 20 sty, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: student » ndz 05 gru, 2010

Ja też się melduję.
Impreza jako zastępcza była zarąbista, trasa naprawdę fajna, wielkie zaangażowanie reszty w to żeby udało mi się jechać, mówię tu o wszystkich kto ciągał mnie kinetykiem, o tych co pomagali mi w koleinach żebym wjechał na nie, nawet Miastkowe "dodaj ku*&a gazu!!" było pomocne :]
Jak dojechaliśmy do miejsca spoczynku to byłem już taki wyjechany, Sylwia przytuliła mnie do młodej piersi i odjechałem jak dzieciak.
Trasa powrotna również super, dzięki że nie pojechaliśmy przez te koleiny :]
Generalnie impreza z przygodami co? Utrata oleju w Jeepie, zajechane łożysko i wyjazd koła, jazda na 3 no i hit wybijani okna w murze :]

Generalnie wesoło :]

A! i bez CB to się już nie ruszam nigdzie, wiele mnie ominęło przez to :/

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » ndz 05 gru, 2010

My tęż w domku od 18 ,było super czekamy na jescze ,buziaki dla wszystkich :wink: Dziki do zobaczyska :D
Agnieszka

Awatar użytkownika
jaro7913
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 32
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: GRYFINO

Postautor: jaro7913 » ndz 05 gru, 2010

PODZIĘKOWANIA ZA ZAJEBISTY WYPADZIK I TAK SZYBKO ZORGANIZOWANY POZDRO DLA WSZYSTKICH I DO NASTĘPNEGO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dróg jest wiele a my jeżdzimy wszyskimi

Awatar użytkownika
budzik
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 760
Rejestracja: czw 18 gru, 2008
Lokalizacja: Stargarad

Postautor: budzik » ndz 05 gru, 2010

Dzięki wielkie za bardzo dobrą impreze.
Dzięki Prezes i Nemur za suche kalosze i dzięki Fiforki za ciepłe, suche skarpetki :wink:

No to mamy pierwszą edycję OTI za sobą. :santa:

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5850
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » ndz 05 gru, 2010

Ja również chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom, mimo zawirowań co do odbycia się imprezy stawiliście się licznie wiedziałem, że można na Was liczyć :wink:
Zabawa była naprawdę super, a i trochę kasy udało się zebrać (dokładny wynik podam jak się wszyscy rozliczą).

Wielkie podziękowanie dla Piotra B. za szybką organizację i trasę, SZACUN
:wink:

P.S. Ale wieczornej imprezy wam nie odpuszczę i na wigilii będziecie stawiać podwójnie :twisted:
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10068
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » ndz 05 gru, 2010

Taaa, to był odjechany wyjazd :lol:
Bardzo dziękuje wszystkim za przybycie i ZAJE.BISTĄ zabawę.
Dawno się tak nie ubawiłem, a Fifka to trzeba chyba zutylizować -hahahahahaah
prezes, po prostu prezes

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » ndz 05 gru, 2010

ukłony dla wszystkich

Nie ma co gadać jeszcze nigdy nie odpadło tyle kół podczas imprezy :lol:
Zimowa oprawa - nieoceniona
Ekipa - wyśmienita
!!
....

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4671
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » ndz 05 gru, 2010

Kozunia też pod dachem, jak się okazało po odłączeniu się od grupy trasa też była ciekawa, choć mniej off-roadowa - dwa postoje żeby skuć lód z wycieraczek, bo nic nie było widać; sarna stojąca na środku drogi środku zakrętu ok 90-cio stopniowego - musiałem przystanąć, bo cholera stała i nie chciała się ruszyć. No i hit sezonu - barykada usypana na wjeździe (droga powiatowa) do jednej z wiosek :shock: Ktoś na środku prawego pasa nawalił kopiec ze śniegu na jakieś 1.5 m szerokości i ok. 70 cm wysokości.

Ale wracając do imprezy - brawa dla organizatorów i podziękowania wszystkim za miłą atmosferę. :cheers:

I tu zdeka zabrakło wazeliny, będzie odrobinę szorstko. Primo. Jazda w kolumnie... Zakup terenówki to nie wszystko, warto też poduczyć się podstawowych zasad poruszania się w grupie. Poprosiłem Rafała żeby przygotował taki samouczek i umieścił go na stronie SAT bo chore jest np. to że część samochodów z kolumny gubi się i jedzie w zupełnie inną stronę :651: i nie jest to wina tych którzy się gubią.
Secundo. CB... fajna rzecz. Można pożartować, dowiedzieć się co się dzieje, poprosić o pomoc. Ale na miłość boską, zróbcie coś ze swoimi szumofonami! Niestety nie wiem do kogo personalnie to skierować bo z 'szzzłłłłuuuuzzzzzzgrrrrrrrrbzzzzzzz' ciężko zgadnąć kto właśnie się odzywa.
...a i jeszcze jedno - puszczanie w eter radia za pomocą CB, proponuję na próbę zrobić coś takiego na kanale 19 i posłuchać potem co na wasz temat powiedzą. Gdyby przypadkiem nie było reakcji, powtórzcie tą operację raz jeszcze.
Ostatnio zmieniony ndz 05 gru, 2010 przez Tanto, łącznie zmieniany 1 raz.
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
Kovu syn Wibrysa
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 kwie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Kovu syn Wibrysa » ndz 05 gru, 2010

Impreza była świetna gratuluje organizatorom :wink:
Ale nasz powrót do domu nie był taki kolorowy :roll:
A przynajmniej na pewno nie dla Fifka, podczas przejazdu przez którąś z wsi koło zaczęło latać mu na wszystkie strony i po chwili odjechało samo dalej a samochód kręcił bączki na drodze(wszystkie nakrętki poszły w pizdu) .Po przymocowaniu koła z powrotem pare wsi dalej koło znowu chciało odjechać, na szczęście tym razem Fifek poczuł że jest coś nie tak, zmieniliśmy na koło zapasowe.Więcej niespodzianek nie mieliśmy, o 15 dotarliśmy do domu.

Awatar użytkownika
piotr b
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: pt 30 mar, 2007
Lokalizacja: BŁOTNO

Postautor: piotr b » ndz 05 gru, 2010

Warto cokolwiek robić jak jest dla kogo,a tu naprawdę jest wielki kapitał !
Wielkie dzięki !!! Przesympatyczne towarzystwo !!! :564:

Awatar użytkownika
Willi
nawigator
Posty: 554
Rejestracja: wt 11 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Willi » ndz 05 gru, 2010

nawet przez moment ne zwątpiłem ,że impreza się odbędzie (taka czy inna)
To pokazuje ilu wśród nas jest ludzi ,którzy poświęcą swój czas i nie tylko..., by dokończyć to co zaczeli.
WIELKI ukłon w stonę organizatorów za determinację, było SUPERRR, jeszcze raz dzięki za zabawę
autobusy i tramwaje.... GR Long

Awatar użytkownika
darek.z
4X4 Szczecin
Posty: 1437
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: okolice Szczecin

Postautor: darek.z » ndz 05 gru, 2010

Ja też się dobrze bawiłem. Dzięki wszystkim za pomoc.

Niema jak jazda na trzech kołach :D

flomaker
menager wklejonych
Posty: 415
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin;Kasztanowe

Postautor: flomaker » pn 06 gru, 2010

Przyłączam się do podziękowań dla chłopaków którzy wsadzili sporo wysiłku w tą imprezę. Nie mam jako świeżak rozeznania, czy impreza była lajtowa, czy hardkor; czy lepsza czy gorsza, ale mogę powiedzieć, że te dwa dni dały mi mnóstwo fun-u i oderwania od codzienności. Jestem pod wrażeniem, że kilkadziesiąt osób w różnym stanie świadomości, bez ciśnień i z dystansem spędziło prawie całe dwa dni ze sobą.
Mydelniczka którą jechałem nigdy nie będzie terenówką, ale osiągnąłem wszystkie cele które sobie postawiłem. Dojechałem i wróciłem, zobaczyłem jak wygląda jazda w terenie ( to co wydawało mi się wcześniej off-road'em okazało się dojazdówką), poznałem świetnych ludzi, nieźle się bawiłem, zobaczyłem co potrafią te pokracznie wyglądające na szosach Patrole czy inne Samuraje - chylę czoła, zweryfikowałem swoje umiejętności.
Zaskoczyły mnie mocno koleiny, a jeszcze bardziej to ,że tylko raz na nich zawisłem na brzuchu. Nawet Nemur miał w tym miejscu chwilowe problemy - dzięki za strzał na kinetyku - kolejne nowe doświadczenie (mocno się trzymać i zapiąć w pasy, gdy Patrol szarpie :P ).
Na zajmowanie eteru muzyką, czy inne tego typu pierdoły nie zwracałem uwagi - szkoda było czasu na to i nie było to przez 48godzin - Mobi na wieczór był ok, a msza w niedzielę, to normalne - nawet uklęknąć chciałem :wink:


Reasumując: było ZAJEBISCIE.

Odłożyłem dziś 2,30 PLN na Patrola - już nie dużo brakuje.. :lol:

Jeszcze raz dziękuję organizującym, pomagającym i uczestniczącym za całą imprezę.
Parę fotek ode mnie.
http://picasaweb.google.com/koradw/DlaC ... no4ZCO9wE#

A tak moja kobieta witała strudzonego wędrowca

Obrazek
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony pn 06 gru, 2010 przez flomaker, łącznie zmieniany 2 razy.
Never say die... up men and try !!!

Blazer S10 99"

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3447
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Abo » pn 06 gru, 2010

SUPER!!! :D
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty

nissan7
Weteran bezdrozy
Posty: 1590
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007

Postautor: nissan7 » pn 06 gru, 2010

ja chyba już nic więcej nie dopowiem :oops: jakoś wróciliśmy ale cały czas jakieś czarne chmury nad nami wisiały bo aż tyle przygód jeszcze nie miałem, po drodze oprócz utraty koła jakieś wioskowe kundle usilnie rzucały się nam pod koła :D mam maxiora ale i tak było zajebiście

wibrys
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 945
Rejestracja: pt 07 sie, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: wibrys » pn 06 gru, 2010

No przygodowo było do samego końca - Fifek dostarczał emocji co parę kilometrów, jego koła latały same po okolicznych polach, psy samobójczo rzucały mu się pod auto, straż miejska kazała się rozproszyć.... przez co wszyscy już tak przewrażliwieni byli że nawet w moim Patrolu Radek nakrętki na kołach zaczął sprawdzać... ha ha ha, Krzysiu Ryba czuł swąd palonego smaru a Kisiel widział dym walący z jego kół.... :lol:
Słowem zajebiście - od początku do samego końca! Ale hitem były odmienne stany świadomości co poniektórych a kulminacja nastąpiła gdy staliśmy w słynnych już i szeroko opisywanych koleinach, a ja właśnie zakończyłem telekonferencję z kobietą zwaną popularnie żoną i zrobiłem głośniej CB...i...o ja pierdziu! Słyszę jak zakonnice zdrowaśki odmawiają! Oczy wytrzeszczyłem, radio walnąłem, antenę pomacałem czy jakie kable się nie zaplątały...myślę nooooo teraz to Rydzyk przegiął, żeby na 16 nadawać....potem nawet przyszło mi do głowy (pewnie za sprawą rozgwieżdżonego nieba), że ani chybi żywcem zostałem razem z Patrolem w niebiosa wzięty i już w stronę światła miałem iść (a to były pozycyjne Piotra B.)...Bóg się odezwał gromko wtedy: j.....ć mi się k....wa mać chce! I wtedy odetchnąłem z ulgą, że wszystko jest nadal tak, jak powinno być. :lol: :lol: :lol:
Est modus in rebus.

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » pn 06 gru, 2010

wibrys pisze:No przygodowo było do samego końca - Fifek dostarczał emocji co parę kilometrów, jego koła latały same po okolicznych polach, psy samobójczo rzucały mu się pod auto, straż miejska kazała się rozproszyć.... przez co wszyscy już tak przewrażliwieni byli że nawet w moim Patrolu Radek nakrętki na kołach zaczął sprawdzać... ha ha ha, Krzysiu Ryba czuł swąd palonego smaru a Kisiel widział dym walący z jego kół.... :lol:
Słowem zajebiście - od początku do samego końca! Ale hitem były odmienne stany świadomości co poniektórych a kulminacja nastąpiła gdy staliśmy w słynnych już i szeroko opisywanych koleinach, a ja właśnie zakończyłem telekonferencję z kobietą zwaną popularnie żoną i zrobiłem głośniej CB...i...o ja pierdziu! Słyszę jak zakonnice zdrowaśki odmawiają! Oczy wytrzeszczyłem, radio walnąłem, antenę pomacałem czy jakie kable się nie zaplątały...myślę nooooo teraz to Rydzyk przegiął, żeby na 16 nadawać....potem nawet przyszło mi do głowy (pewnie za sprawą rozgwieżdżonego nieba), że ani chybi żywcem zostałem razem z Patrolem w niebiosa wzięty i już w stronę światła miałem iść (a to były pozycyjne Piotra B.)...Bóg się odezwał gromko wtedy: j.....ć mi się k....wa mać chce! I wtedy odetchnąłem z ulgą, że wszystko jest nadal tak, jak powinno być. :lol: :lol: :lol:


nie ma co radio Maryja nadaje na 16 kanale CB też :) nawracał jak potrafił
....

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » pn 06 gru, 2010

było fajnie, zmarzłam tyle razy ze przestałam liczyć...
rozrywkowo było na pewno, pod różnymi względami :lol:
_____________________

_____________________
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

Awatar użytkownika
martii
menager wklejonych
Posty: 368
Rejestracja: śr 28 maja, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: martii » pn 06 gru, 2010

podziękowania za super imprezę i doborowe towarzystwo :D
a Fifkowi next time to trzeba piankowy zderzak założyć :lol:

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5110
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » pn 06 gru, 2010

martii pisze:podziękowania za super imprezę i doborowe towarzystwo :D
a Fifkowi next time to trzeba piankowy zderzak założyć :lol:


albo duże miechy powietrzne :lol:
....


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości