Szukam szrotu sprzęgiełkowego

kupie bo sie napaliłem, sprzedam bo dorosłem...
Awatar użytkownika
martii
menager wklejonych
Posty: 368
Rejestracja: śr 28 maja, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: martii » czw 20 wrz, 2012

bo trza se blaszki podoginac :676:

automaty sa dobre na snieg czy lekkie bloto gdzie trakcji na samym tyle brak, a nie do OR

to ze sprzegielko przy skoku dostaje w d.., to pikus, jek jedno sprawnie jest zapiete, a drugie sie nagle dopnie to po dup.. dostaje cale ustristwo w moscie

najlepiej padniete automaty przerobic na manuale - koszt zerowy a trwalosc zaebysta

Awatar użytkownika
Ronin
Młodszy grabarz
Posty: 173
Rejestracja: pn 19 mar, 2012
Lokalizacja: Szczecin/Panorama
Kontaktowanie:

Postautor: Ronin » ndz 23 wrz, 2012

Piotrek, dzięki za sprzęgiełka. Pół soboty próbowałem zmotać jedno dobre z trzech szrotów (okazało się, że Twoje jednak żadne nie robi). Na razie pół sukcesu, wszytko gra......na wstecznym :681: więc nie jest źle :689:
Prawdziwi mistrzowie nie jedzą miodu, prawdziwi mistrzowie żują pszczoły :)

nissan7
Weteran bezdrozy
Posty: 1590
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007

Postautor: nissan7 » ndz 23 wrz, 2012

(okazało się, że Twoje jednak żadne nie robi) :680: to przepraszam, byłem pewien że 1 działa na 100%

Awatar użytkownika
Ronin
Młodszy grabarz
Posty: 173
Rejestracja: pn 19 mar, 2012
Lokalizacja: Szczecin/Panorama
Kontaktowanie:

Postautor: Ronin » ndz 23 wrz, 2012

spoko, dziś jeszcze coś pomotałem i wydaje się że jest sukces, przynajmniej w fazie testów :683:
Zobaczymy jak będą działać w akcji - w weekend lecę do Ustronia na Pomorską Przeprawę, to się przetestuje. Niemniej części się przydały, z trzech zrobiłem jedno :689: thx!
Prawdziwi mistrzowie nie jedzą miodu, prawdziwi mistrzowie żują pszczoły :)


Wróć do „Giełda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości