szukam Quada

kupie bo sie napaliłem, sprzedam bo dorosłem...
Krzyś3338
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 14
Rejestracja: pt 13 kwie, 2012
Lokalizacja: Szczecin

szukam Quada

Postautor: Krzyś3338 » pt 29 cze, 2012

Mam pytanie Gdzie w szczecinie kupie quada 4x4 do 5tyś? może ktoś z was ma quada w bd
stanie to może sie zastanowie od kogoś kupić O_O
Patrol Extreme 2.8

Awatar użytkownika
KacperS
menager wklejonych
Posty: 370
Rejestracja: śr 22 wrz, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: KacperS » pt 29 cze, 2012

Nie kupisz nic sensownego za 5 kafli :(
Patrol Y60 LONG
Jeep Grand WJ V8

Krzyś3338
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 14
Rejestracja: pt 13 kwie, 2012
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Krzyś3338 » pt 29 cze, 2012

a bez 4x4 co sensownego :688:
Patrol Extreme 2.8

Awatar użytkownika
KacperS
menager wklejonych
Posty: 370
Rejestracja: śr 22 wrz, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: KacperS » sob 30 cze, 2012

Wg mnie też nie, pracuje w temacie motocykli/quadów więc jeżeli chciałbyś coś innego niż skatowanego chińczyka to dawaj znać ;)
Obecnie super tematem który moge zaoferować jest grizzly 2010 w stanie perfect z wyciągarą wichna za plus minus 35 kafli
Patrol Y60 LONG
Jeep Grand WJ V8

Awatar użytkownika
Ronin
Młodszy grabarz
Posty: 173
Rejestracja: pn 19 mar, 2012
Lokalizacja: Szczecin/Panorama
Kontaktowanie:

Postautor: Ronin » pt 20 lip, 2012

5 lat ścigałem się quadami 4x4 - bez min 12 tys na jakąś przechodzoną używkę nie podchodź do tematu, a i tak to ryzykowne. Mając 20T można już coś fajnego wyszukać.
Z doświadczenia swojego i licznych kolegów: jeśli zaczynasz przygodę, to tylko z japończykiem (najlepiej Honda bo bezawaryjna lub Yamaha bo dostępność do części jest olbrzymia) - z innymi producentami będziesz częstym gościem w warsztatach i się tylko zniechęcisz.
Jeśli nie masz żyłki do ścigania i aspiracji Sonika, to zdecydowanie polecam 4x4, ponieważ 2x4 nie nadaje się i nie daje zabawy w terenie.

Broń boże nie kupuj tych "promocji" z hipermarketu za 3 tys - totalna extrema i grozi utratą życia :690:
Prawdziwi mistrzowie nie jedzą miodu, prawdziwi mistrzowie żują pszczoły :)

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » sob 21 lip, 2012

Dobrze prawi :D jak ostatnio bylem na Poland Trophy smignalem sie grizzlym efekt niezapomniany, to ze jestem lysiejacy to taki O C...uj wylysialem prawie do konca po przejazdzce na chinsczyznie na 10T nieproponuje


Wróć do „Giełda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości