AWARIE!

Dział warsztat i już :)
Robo Lis
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 121
Rejestracja: pn 23 mar, 2009

Postautor: Robo Lis » czw 31 gru, 2009

jak to gdzie ? właściwie wszędzie no na pewno nie w rzeźniku ale większość sklepów motoryzacyjnych ma takie przewody na półce. Oczywiście nie oryginały ale na centymetry. Kontrolujesz tylko gwinty i dobierasz długość. I można już myśleć o browarze podczas odpowietrzania.

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » czw 31 gru, 2009

na mazurskiej jest taki sklepik fajny(odcinek od komendy do placu tego małego), mają wszystko na półce 8)
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
Willi
nawigator
Posty: 554
Rejestracja: wt 11 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Willi » czw 31 gru, 2009

wszystkie hurtownie mają na metry np. IC , Fota , Pala ,
autobusy i tramwaje.... GR Long

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » ndz 03 sty, 2010

problem z elektryką.
nie wiem za bardzo czy tak ma być, czy jakis magik przedemną nawywijał. mało tu mituwisi ale może wiecie po co jest taka jak dla mnie nie potrzebna złączka, na kablu + do aku? znaczy się idzie sobie kabel i idzie i idzie i robi prąd a przed samym akumulatorem jest taka 10cm złączka co rozdziela ten kabel na 3 a potem znowu w jeden... i do klemy. na razie wywalilem to cudo bo już 2gi raz mi się rozpadło i przyspawało do osłony aku, spaliło się kilka bezpieczników i rozpękła klema. no i oczywiste nie mogłem odpalić i szukałem dlaczego obwiniając rozrusznik. musi być toto? czy na jednym grubym kablu się nie zapali :roll:


Wróć do „Instytut Zmotologii Terenowej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości