Ford maverick

Dział warsztat i już :)
Awatar użytkownika
LSD
4X4 Szczecin
Posty: 2528
Rejestracja: sob 17 mar, 2007
Lokalizacja: Dobra

Postautor: LSD » wt 06 kwie, 2010

Końcówki drążków to na Rydla 82 zrobisz. Tanio nie jest, bo 70-80 zł za jedną końcówkę, ale robi bardzo dobrze.
Osłony przegubów, kupisz w każdym lepszym sklepie motoryzacyjnym. NP. Auto Truck na ul. Szrotki
Inne gumowe duperele, gumy od amortyzatorów itp to w firmie Oring. Nie pamiętam ulicy, ale wpisz sobie w googla.
Ostatnio zmieniony śr 07 kwie, 2010 przez LSD, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10027
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » wt 06 kwie, 2010

Oring -ulica Dąbska
Reflektory -AutoŚwist [oryginały lub podróby]
prezes, po prostu prezes

student
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 880
Rejestracja: wt 20 sty, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: student » śr 07 kwie, 2010

LSD pisze:Końcówki drążków to na Rydla 82 zrobisz. Tanio nie jest, bo 70-80 zł za jedną końcówkę, ale robi bardzo dobrze.
Osłony przegubów, kupisz w każdym lepszym sklepie motoryzacyjnym. NP. Auto Truck na ul. Szrotki
Inne gumowe duperele, gumy od amortyzatorów itp to w firmie Oring. Nie pamiętam ulicy, ale wpisz sobie w googla.



Oringa znam osobiście bo to mój dawny sąsiad jest.
Osłony przegubów to miałem na myśli jakieś montowane na wahacz żeby się gumowe nie rozrywały o gałęzie a nie o gumowe osłonki bo przegubów nie będę ruszał ponieważ mam do wymiany 2 półosie :] pojadę na szrot szukać/kupię na allegro.pl

Co do szkieł i końcówek to wielkie dzięki za podpowiedź :]

A co z ramą? Nie znata jakiegoś spawalniczego zdolnego?

student
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 880
Rejestracja: wt 20 sty, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: student » pn 24 maja, 2010

Czy jest tu ktoś kto ma terrano/ mavericka?

Bo jak kupowałem swoje auto to ktoś wcześniej przy nim grzebał i źle ustawił wyskość wahacza, postanowiłem ten niższy podnieść do wysokości wyższego... wyszło. Teraz przód stoi wyżej od tyłu i głupio to wygląda po za tym taki "lift" negatywnie wpływa na żywot przegubów.
Potrzebna mi zatem wysokość wyrażona w dowolnej umiarze SI fabrycznie ustawionego mavericka/terrano. Proszę o pomoc

Awatar użytkownika
rafal
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 68
Rejestracja: śr 03 paź, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: rafal » czw 27 maja, 2010

http://www.forum4x4.pl/viewtopic.php?f=6&t=76206
na forum ogólnopolskim gościu rozpisał się na temat nissan terano a to jest praktycznie to samo co ford maverick
pozdrawiam

student
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 880
Rejestracja: wt 20 sty, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: student » czw 27 maja, 2010

Dzięki :]
Przed chwilą skończyłem wyrównywanie mojego pojazdu, teraz została tylko rzeźba z tulejkami amortyzatorów, spawanie ramy, reszta to już kosmetyka


Wróć do „Instytut Zmotologii Terenowej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości